بنر
بنر
بنر
بنر
فرم بدن شما نیز در یکی از نکات کلیدی در استایل و مدل موی مردانه شما خواهد بود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل موی پسرانه جلب می نماییم. 

alt

 مدل موی پسرانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل موی پسرانه " مدل موی پسرانه بچگانه | مدل موی پسرانه جدید 1401 | مدل مو پسرانه ساده | مدل موی پسرانه جدید | مدل موی اسلامی مردانه | مدل موی پسرانه کوتاه | مدل موی پسرانه برای دختر | اسم مدل مو پسرانه  انتخاب مدل موی مناسب برای مردان به سادگی جمع آوری چند عکس نیست. به عنوان مثال، قبل از نشستن روی صندلی آرایشگر، باید همه چیز را از نظر نوع بدن، شخصیت، لباس ، شرایط و فرم صورت در نظر بگیرید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل موی پسرانه  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل موی پسرانه 1401

صورت کشیده با فک بزرگ و استخوانی، یکی از زیباترین فرم های صورت مردانه است. اگر فرم صورت مستطیلی دارید و می خواهید موهایتان را به سمت بالای سر جمع کنید، توجه داشته باشید که نباید کناره‌های موهایتان را بیش از حد کوتاه کنید.
آقایان با فرم صورت بیضی شکل، باید موها را از روی پیشانی کنار بزنید و به سمت عقب ببرید. مدل موی فرق کج نیز، می تواند صورتتان را زاویه دار جلوه دهد.
اگر صورت گرد دارید، حتما کناره‌های موهایتان را کوتاه نگه دارید و قسمت بالای موها را حجیم و بلند کنید.
مدل صورت های مثلثی شکل، باید موها را پر حجم نشان دهند تا عرض پیشانی بیشتر به نظر بیاید. 

با توجه به اینکه مدل موهای کوتاه، سهم عمده ای از مدل موهای مردانه را تشکیل می دهند، مهم است که موهای خود را برجسته کنید. علاوه بر این، هر سال، سبک ها و روندهای جدیدی ارائه می شود، بنابراین همگام شدن با زمان نیز به همان اندازه مهم است. در اینجا نکاتی وجود دارد که باید در هنگام بررسی این موارد در نظر داشته باشید. اگر قد بلند هستید؛ معمولا هر مدل کوتاهی از کوتاه تا بلند، به شما می آید. مردان قد کوتاه، بهتر است حدالامکان، موهای خود بلند نکنند زیرا قد آنها کوچک تر دیده میشود. چنانچه پسری لاغر اندام میباشید، موهای خود را میتوانید به هر مدلی در بیاورید.

مدل موی پسرانه 2022

alt

اسم مدل مو پسرانه 

بنر

alt

مدل موی پسرانه برای دختر  

alt

مدل موی پسرانه کوتاه  

alt

مدل موی اسلامی مردانه  

alt

مدل موی پسرانه جدید  

alt

مدل مو پسرانه ساده  

alt

 مدل موی پسرانه جدید 1401  

alt

مدل موی پسرانه بچگانه 

alt

مدل موی پسرانه 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(17 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها