بنر
بنر
بنر
بنر
مانتوی سنتی در واقع لباسی است که از قوانین طراحی و دوخت مانتو با الهام از لباس های سنتی و محلی زنان ایرانی در طرح، نقش و دوخت پیروی می کند. تنوع بالای مانتوهای سنتی باعث شده که بتوان از آ ن ها در هر نوع مراسم و گردهمایی استفاده کرد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مانتو سنتی ۱۴۰۱ جلب می نماییم. 

alt

مدل مانتو سنتی ۱۴۰۱ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل مانتو سنتی ۱۴۰۱ "  مدل مانتو با خرج کار سنتی | مدل مانتو با نوار سنتی | مدل مانتو سنتی تابستانی | مدل مانتو نخی سنتی | مدل مانتو سنتی امسال | مزون مانتو سنتی | مدل مانتو سنتی جلو بسته | مدل مانتو سنتی ۱۴۰۱ در طراحی مانتوهای سنتی از طرح های به کار رفته در کاشی ها و فرش ها و معماری های قدیمی استفاده می شود و هر یک از این طرح ها از طبیعت الهام می گیرند.

مدل مانتوی سنتی دخترانه و زنانه دارای طرح های گشاد و آزادی هستند و اگر شما به خرید مانتو راحت و طرح دار علاقه مند هستید این مدل ها می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو سنتی ۱۴۰۱  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مانتو سنتی ۱۴۰۱

پارچه های سنتی پارچه هایی هستند که در آن ها از نقش ها، طرح ها و نقاشی های ایرانی اصیل استفاده شده است. از جمله این طرح ها می توان به طرح گلیم، طرح فرش، طرح قالی، طرح کاشی، طرح بته جقه، طرح لاله عباسی و طرح شمسه اشاره کرد که طرح های گفته شده همگی از طرح ها و نقوش اسلیمی به شمار می آیند.
مانتوهای سنتی در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود می باشند و اگر شما قدی متناسب یا بلند دارید بهتر است طرح های کوتاه این مانتوها را برای پوشیدن انتخاب نمایید. خانم های قد کوتاه همچنین می توانند در صورت تمایل به پوشیدن مانتوهای بلند سنتی از کفش های پاشنه بلند استفاده نمایند تا فرم اندام آن ها متناسب و جذاب تر به نظر برسد.
قبل از اینکه به خرید یک مانتو با طرح و مدل سنتی اقدام کنید، لازم است با مواردی همچون انواع مدل های مانتو سنتی و انواع طرح های استفاده شده در مانتوی سنتی آشنایی داشته باشید.
رنگ بندی مانتو، جزییات کار شده در یقه مانتو و همچنین طرح پارچه استفاده شده در دوخت آن یادآور لباس بندری یا پوشاک مرسوم بانوان در مناطق بندری جنوب ایران است. بسیاری از مانتوهای سنتی موجود در بازار، در واقع شکلی مدرن شده از لباس های محلی بانوان ایرانی در مناطق مختلف است، به شکلی که بتوان از آن ها در سایر مناطق و در مناسبات روزمره استفاده کرد.

مدل مانتو سنتی ۱۴۰۱

alt

مدل مانتو سنتی ۱۴۰۱ 

alt

مدل مانتو سنتی جلو بسته  

alt

مزون مانتو سنتی  

alt

مدل مانتو سنتی امسال  

alt

مدل مانتو نخی سنتی  

alt

مدل مانتو سنتی تابستانی  

alt

مدل مانتو با نوار سنتی  

alt

مدل مانتو با خرج کار سنتی  

alt

مدل مانتو سنتی ۱۴۰۱  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(64 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • لیلا دوشنبه, 17 بهمن 1401

    عالی


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها