بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اصول و روش های ست کردن بحث بسیار مفصل و جذابی است، که دانستن درباره آن دید ما را نسبت به رنگ ها، جنس پارچه ها، موقعیت ها و… هرچیزی که باعث بهتر دیده شدنمان می شود را باز می کند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو شلوار جلب می نماییم. 

alt

مانتو شلوار با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو شلوار " مانتو شلوار اداری جدید | خرید اینترنتی مانتو شلوار اداری جدید | مانتو شلوار ست | مانتو شلوار اسپرت | مانتو شلوار اداری ولیعصر | مانتو شلوار رسمی | مانتو شلوار مجلسی | مانتو شلوار دخترانه یکی از شلوارهایی که باید در استایل خود از آن استفاده کنید، شلوار مام استایل است. این شلوار با وجود ظاهر گشاد و راحتی که دارد، در کمال ناباوری، شما را تبدیل به یک فرد شیک پوش می کند. البته به این شرط که مانتوی متناسب با آن را بپوشید.اگر قد کوتاهی دارید، می توانید مانتو بلند را با شلوار مام استایل ست کنید. بعد از آن با یک نتیجه فوق العاده روبرو خواهید شد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو شلوار فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو شلوار 1401

یکی از نکات این است که با شلوار بگ باید مانتوهای کتی 4 دکمه کوتاه را بپوشید. وقتی این دو را با هم می پوشید، خودتان متوجه می شوید که چه استایل جذابی پیدا کرده اید. اگر قد کوتاهی دارید، باز هم این دو ترکیب، برای شما مناسب به نظر می رسند.
فرقی نمی کند که مانتو شما چه فرم و چه مدلی داشته باشد، مهم این است که این مانتو، تنگ به نظر نرسد؛ وگرنه اگر با شلوار بگ پوشیده شود، نتیجه جالبی ندارد.
استایل تابستانی با شلوار راسته گشاد و کفش نوک تیز که با رنگ های زمینی شکل گرفته است.
رنگ سبز نعنایی مانتو از رنگ های پر طرفدار پاستلی حساب می شود. استفاده از رنگ صورتی به عنوان کیف و کفش و شال علاوه بر این که، ترکیب ملیحی به وجود آورده باعث بیشتر دیده شدن طرح های مانتو نیز شده است.
نکته ای که در خصوص این شلوار وجود دارد؛ این است که باید مانتو کوتاه را با آن بپوشید. این مانتو می تواند مانتو کتی جین یا مانتو کتی پارچه ای باشد. اما حواستان باشد که مانتوی خیلی تنگ، انتخاب مناسبی برای شلوار مام فیت نیست.شلوار اسکینی هم یکی دیگر از گزینه های ایده آلی است که با مانتو کتی، حسابی چفت و جور است. با پوشیدن این مانتو و شلوار، نه تنها منجر به تحسین دیگر در رابطه با خودتان می شوید؛ بلکه شما هم خودتان را بابت این انتخاب درست، تحسین خواهید کرد.

مانتو شلوار 2022

alt

مانتو شلوار دخترانه 

alt

مانتو شلوار مجلسی  

alt

مانتو شلوار رسمی  

alt

مانتو شلوار اداری ولیعصر  

alt

مانتو شلوار اسپرت  

alt

مانتو شلوار ست  

alt

خرید اینترنتی مانتو شلوار اداری جدید  

alt

مانتو شلوار اداری جدید  

alt

مانتو شلوار 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(41 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)


نظرات شما: