بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای جدیدترین طرح ناخن چشم نظر جلب می نماییم. 

alt

جدیدترین طرح ناخن چشم نظر با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" جدیدترین طرح ناخن چشم نظر " فرنچ ناخن چشم نظر | طرح چشم نظر | طرح چشم نظر روی ناخن پا | طرح ناخن چشم نظر ساده | طرح ناخن چشم گربه ای | طرح ناخن مینیمال | طرح ناخن بهاری ۱۴۰۱ | طرح ناخن چشم نقلی چشم نظر در فرهنگ ما ایرانی ها ریشه و اصالتی کهن دارد, که حتی شاهد حضور اکسسوری های بسیاری از آن در منازل با نیت به دور کردن چشم بد و چشم زخم هستیم که حتی به زیورآلات و دنیای آرایشی نیز راه یافته است.همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل جدیدترین طرح ناخن چشم نظر فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

جدیدترین طرح ناخن چشم نظر 1401

کاشت ناخن پودری از پرکاربردترین و با دوام ترین انواع کاشت ناخن بوده و استحکام بالایی در اثر ضربات از خود نشان می دهد. مدرن ترین شیوه کاشت ناخن پودری، گریم ناخن می باشد که صدف ناخن را کشیده تر و خط لبخند را در ظاهر ناخن ها زیباتر می نماید.
فرقی نمیکند که برای دست هایتان چه مدل فرم ناخنی را استفاده میکنید. نگهداری و رسیدگی به دست هایتان را فراموش نکنید . مانیکور مرتب، استفاده از کرم های مرطوب کننده ( خصوصا در این روزها که استفاده از مواد الکلی و ضدعفونی کننده قطعا باعث خشکی پوست دست های همگی شده ) و روغن های مراقبتی دست و ناخن را در اولویت قرار دهید. 

همچنین اگر برای خدمات کلی ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

جدیدترین طرح ناخن چشم نظر 2022

alt

طرح ناخن چشم نقلی 

alt

جدیدترین طرح ناخن چشم نظر 1401  

alt

فرنچ ناخن چشم نظر  

alt

طرح چشم نظر 

alt

طرح چشم نظر روی ناخن پا 

alt

طرح ناخن چشم نظر ساده    

alt

طرح ناخن چشم گربه ای  

alt

طرح ناخن مینیمال 

alt

طرح ناخن بهاری ۱۴۰۱   

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

altaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(62 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)


نظرات شما: