بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اگر ناخن‌های طبیعی‌تان از استحکام زیادی برخوردار نیست و از طرفی زیبایی آن‌ها را بیشتر از مدل‌های کاشت دوست دارید، لمینیت ناخن را به شما پیشنهاد می‌دهیم.در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل لمینت ناخن جلب می نماییم. 

alt

مدل لمینت ناخن با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل لمینت ناخن " آموزش لمینت ناخن | قیمت لمینت ناخن | انواع دیزاین ناخن | انواع رنگ لمینت ناخن | مدل ناخن | مدل ناخن جدید | فرق لمینت و ژلیش ناخن | لمینت ناخن چیست.لمينت ناخن يك روش جديد و يك گزينه عالي براي مقاوم سازي ناخن طبيعي مي باشد.در عين حال كه ظاهر ناخن بسيار طبيعي و زيباست.به دليل سبُك بودن و قابليت انعطاف پذيري و ارتجاعي ،امكان آسيب رسيدن به صدف ناخن خيلي به مراتب كمتر از كاشت پودر مي باشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لمینت ناخن فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل لمینت ناخن 1401

لمینت نیز مانند سایر روش‌های کاشت ناخن به ترمیم نیاز دارد. زیرا به هر حال ناخن ها رشد می کنند و باید برای لمینت کردن ناخن های تازه رشد کرده باز هم به سالن زیبایی مراجعه کنید. به طور میانگین ترمیم لمینت ناخن بایدهر ۲ تا ۳ هفته یک بار باید انجام شود. این کار خیلی طول نمی کشد و برعکس کاشت ناخن سریع انجام می شود. به یاد داشته باشید که پس از سه بار ترمیم لمینت باید آن را ریموو کنید. زیرا احتمال بروز قارچ ناخن وجود دارد.اگر شما هم صدف ناخن‌هایتان دارای پستی و بلندی بوده و حالت زیبایی ندارد، برای بر طرف کردن این مشکل، می‌توانید کاور ناخن را امتحان کنید، همینطور اگر از عوارض کاشت ناخن خسته شده اید یا به مواد لیکویید که در موقع کاشت استفاده می شود حساسیت دارید می توانید از کاور ناخن برای تقویت ناخن هایتان استفاده کنید.
لمینت کردن ناخن نیز همچون کاشت داری مدل ها و انواع متنوعی می باشد که با توجه به نوع ناخن و سلیقه مشتری انجام می شود. در واقع شخص ناخن کار با توجه به شناختی که از سلیقه مشتری خود دارد و با در نظر گرفتن نوع ناخن های او بهترین و مناسب ترین نوع از انواع لمیت ناخن را برای او انتخاب و استفاده می کند.

همچنین اگر برای خدمات کلی ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل لمینت ناخن 2022

altaltaltalt

alt

altaltalt

alt

altaltalt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

altaltaltalt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(34 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


نظرات شما: