بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
طراحی و دیزاین ناخن های دست یکی از کارهای موردعلاقه و هیجان انگیز برای تمام خانم ها و دخترخانم های جوان است که استایل آن ها را دوست داشتنی تر میکند و همچنین باعث زیباتر شدن دست ها شما عزیزان می شوددر ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن دخترانه جدید جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن دخترانه جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل ناخن دخترانه جدید " مدل ناخن دخترانه کوتاه | مدل ناخن دخترانه جدید و شیک | کاشت ناخن دخترانه اسپرت| مدل ناخن دخترانه فانتزی | مدل ناخن جدید ۱۴۰۱ | مدل ناخن دخترانه ساده | طرح ناخن دخترانه | مدل ناخن 2022 برای طراحی ناخن رنگ پوست یک عامل مهم و تاثیر گذار به حساب می اید و اگر طبق رنگ پوستی که دارید رنگ و طراحی ناخن خود را انتخاب کنید. بی شک استایل دستان شما زیبا تر و دوست داشتنی تر از همیشه به نظر می رسد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن دخترانه جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل ناخن دخترانه جدید 1401

در انتخاب طراحی ناخن می توان به فصل اشاره کنیم که طبق فصلی که در ان هستم طراحی انتخاب کنیم مثلا فصل زمستان رنگ های سرد و ابی که بهترین گزینه به حساب می اید، و یا فصل پاییز رنگ های گرم مانند نارنجی ،فصل بهار از رنگ های بهاری و شاداب باید استفاده کنید تا دستان شما را سر زنده کند هم چنین مانند فصل تابستان
شما عزیزان نباید این را فراموش کنید که سادگی هیچوقت از مد نمی رود و ناخن های شما دفتر نقاشی نیستند. طرح های ساده نسبت به طرح های شلوغ خاص تر هستند و برای دخترخانم ها مناسب تر اند.

برای طراحی ناخن فرم ناخن ها یک عامل دیگر برای زیبا تر نشان دادن دستان شما در نظر گرفته می شود . طبق فرم ناخن های خود طراحی ناخن انتخاب کنید .مثلا بعضی از افراد و دختران جوان صدف ناخن های کشیده و بلندی دارند و بعضی ها صدف ناخن های انها بسیار کوتاه و کوچک هستند که شما عزیزان باید طبق مدل انگشتان که کوتاه و یا کشیده هستند و فرم خود ناخن طراحی برای ان انتخاب کنید تا زیبای دستانتان را چند برابر کنید.

همچنین اگر برای خدمات کلی ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل ناخن دخترانه جدید 2022

alt

مدل ناخن 2022 

alt

طرح ناخن دخترانه  

alt

مدل ناخن دخترانه ساده  

alt

مدل ناخن جدید ۱۴۰۱  

alt

مدل ناخن دخترانه فانتزی  

alt

کاشت ناخن دخترانه اسپرت 

alt

مدل ناخن دخترانه جدید و شیک  

alt

مدل ناخن دخترانه کوتاه  

alt

مدل ناخن دخترانه جدید 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(32 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


نظرات شما: