بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
خیلی از خانم‌ها و دختران هستند که ناخن‌های مرتب و زیبا را دوست دارند اما حوصله کاشت ناخن را هم ندارند. بهترین گزینه برای این افراد استفاده از ناخن مصنوعی است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای ناخن مصنوعی جلب می نماییم. 

alt

ناخن مصنوعی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" ناخن مصنوعی " ناخن مصنوعی قرمز | ناخن مصنوعی کوتاه | ناخن مصنوعی زنانه | ناخن مصنوعی ساده | ناخن مصنوعی سفید | ناخن مصنوعی عروس | ناخن مصنوعی دیجی کالا | ناخن مصنوعی ژله ای نکته بسیار مهم در استفاده از ناخن مصنوعی این است که اگر ناخن خود را به طور کامل و اصولی مانیکور کردید، بین مانیکور کردن و گذاشتن ناخن مصنوعی 24 ساعت فاصله قرار دهید. برای شروع کار ابتدا دست‌های خود را به خوبی بشویید و ناخن‌های خود را از هر آلودگی پاک کنید. سپس کاملا دست‌ها را خشک کنید به طوری که هیچ رطوبتی روی دست و ناخن شما نمانده باشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن مصنوعی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

ناخن مصنوعی 1401

یکی از راه‌هایی که به کمک آن می‌توان به دست‌ها زیبایی خاصی بخشید، استفاده از ناخن مصنوعی است. چسباندن ناخن مصنوعی یک روش موقتی بوده که باید آن را با چسب مخصوص روی ناخن دست‌ها چسباند.
نکته بسیار مهمی که در چسباندن ناخن اهمیت فراوانی دارد استفاده از چسب استاندارد و مخصوص این کار است. در صورتی که در ابتدای کار از چسب مناسبی استفاده نشود، برداشتن ناخن مصنوعی از روی ناخن‌های خود شما کار مشکلی خواهد شد.
هنگام کندن ناخن در صورتی که حس کردید به اصطلاح هنوز گیر دارد، اصلا سعی نکنید که به زور آن را جدا کنید. فقط کافیست دوباره دست‌های خود را درون ظرف آب گرم قرار دهید و چند دقیقه‌ای صبر کنید. برای برداشتن ناخن مصنوعی از روی دست ابتدا پیشنهاد ما این است که ناخن مصنوعی‌های روی دستتان را کوتاه کنید. این کار باعث می‌شود راحت‌تر بتوانید آن‌ها را جدا کنید.

همچنین اگر برای خدمات کلی ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

ناخن مصنوعی 2022

alt

ناخن مصنوعی ژله ای 

alt

 ناخن مصنوعی دیجی کالا  

alt

ناخن مصنوعی عروس  

alt

ناخن مصنوعی سفید  

alt

ناخن مصنوعی ساده  

alt

ناخن مصنوعی زنانه 

alt

ناخن مصنوعی کوتاه  

alt

ناخن مصنوعی قرمز  

alt

ناخن مصنوعی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(59 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما:
 • مانیا سه شنبه, 25 مرداد 1401

  خیلی قشنگن

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنونم از شما دوست عزیز سوربان.

 • الهه سه شنبه, 25 مرداد 1401

  بغضیا ب خودشون چی میگن انقد کاشت ناخن بلند میزارن خیلی زشت و غیر طببعی هستش

 • الینا ربیع جود سه شنبه, 25 مرداد 1401

  ناخن ها خیلی عالیه

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنونم از شما دوست عزیز سوربان.