بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
هم اکنون تولید و طراحی ناخن های مصنوعی تحول فراوانی را پشت سرگذاشته و انواع متفاوتی از آنها تولید شده اند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای عکس ناخن کاشت زیبا جلب می نماییم. 

alt

عکس ناخن کاشت زیبا با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" عکس ناخن کاشت زیبا " مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک دخترانه | عکس ناخن کاشت دخترانه | کاشت ناخن کوتاه و طبیعی | عکس کاشت ناخن دخترانه شیک | عکس کاشت ناخن کوتاه | مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی | مدل کاشت ناخن مربعی | مدل کاشت ناخن دخترانه جدید ناخن های اکریلیک قدیمی ترین نوع ناخن های مصنوعی هستند که بعد از اینکه روی ناخن های طبیعی چسبانده شدند با قرار گرفتن در معرض هوا خشک شده و جلوه دیگری به ناخن ها می دهند. به این نوع از کاشت ناخن " کاشت ناخن پودری" نیز می گویند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل عکس ناخن کاشت زیبا فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

عکس ناخن کاشت زیبا 1401

 روش کاشت پودری، به نوعی روش کاشت مادر است و اکثرا با کاشت‌های دیگر ترکیب می‌شود و دوام بیشتری دارد. البته دوام هر روش کاشتی به نحوه و نوع اجرای آن نیز بستگی دارد. روش کاشت ژله‌ای ناخن روش کاشت زیبایی است که در مناطق شرجی دوام بیشتری دارد اما اگر مواد کاشت ناخن مطلوب و مناسب باشد در هر هوایی تا یک ماه دوام می‌آورد.  
یه کسانی که بیماری‌های عفونی و یا قارچی دارند توصیه می‌شود تا کاشت ناخن را انجام ندهند زیرا با این کار باعث میشوند تا پیشرفت بیماریشان از چشم دور بماند.
7هیچ تفاوتی در نوع کاشت وجود ندارد تنها ممکن است اندازه حساسیت‌ها به مواد در افراد متفاوت باشد که در این‌ صورت آن مواردی که کمتر حساسیت‌ زاست ارجحیت دارند.

همچنین اگر برای خدمات کلی ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

عکس ناخن کاشت زیبا 2022

alt

عکس ناخن کاشت زیبا 1401 

alt

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک دخترانه   

alt

عکس ناخن کاشت دخترانه  

alt

کاشت ناخن کوتاه و طبیعی 

alt

عکس کاشت ناخن دخترانه شیک 

alt

عکس کاشت ناخن کوتاه 

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی     

alt

مدل کاشت ناخن مربعی  

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه جدید 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(27 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما:
  • زینب شنبه, 05 شهریور 1401

    یه سوال میشه اینارو خرید؟