بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
لایه ی بیرونی پافرها عمدتا از جنس پلی استر تهیه می شود و درون لایه ی داخلی آنها نیز معمولا توسط هوا، پر اردک و یا پشم شیشه پر می شود تا جلوی نفوذ سرما را بگیرد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای پافر دخترانه جلب می نماییم. 

alt

پافر دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" پافر دخترانه " پافر دخترانه قیمت | پافر دخترانه جدید | قیمت پافر دخترانه 1401 | قیمت پافر دخترانه دیجی کالا | پافر دخترانه دورو | قیمت اصلی پافر دخترانه | خرید پافر دخترانه | قیمت پافر دخترانه کوتاه پافرها در واقع نوعی بادگیر به حساب می آیند که برای استفاده در مناطق کوهستانی و بادخیز کاملا مناسب هستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پافر دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

پافر دخترانه 1401

یکی از مزیت های منحصر به فرد پافرها این است که با وجود گرمابخشی فراوان، وزن فوق العاده سبک و مطلوبی دارند و بر خلاف کاپشن ها، اصلا سنگین نیستند. پافر غالبا بدون آستین طراحی می شود؛ اما نوع آستین دار نیز وجود دارد. پافرها در هر دو حالت کوتاه و بلند ارائه می شوند و برخی از آنها کلاه هم دارند.
یکی از مزیت های مهم و جالب پافر این است که با انواع تیپ و استایل ها به خوبی ست می شود. به همین دلیل، هم برای استایل های کلاسیک و رسمی مناسب است هم استایل اسپرت!
برای ست کردن شلوار با پافر، بهتر است به سراغ شلوارهای تنگ و ترجیحا تیره رنگ بروید. با توجه به اینکه پافرها حالت برآمده و پوف دارند، با شلوارهای گشاد و آزاد به خوبی مچ نمی شوند و ظاهر جذابی به همراه ندارند. شلوارهای جین کشی تنگ و یا استرچ، انتخاب های مطلوب و مناسبی در این زمینه به حساب می آیند.
از لحاظ ست کردن کفش نیز می توان گفت کفش های رسمی و پاشنه بلند، انتخاب های مناسبی نخواهند بود. در عوض می توانید کفش های کتونی و اسپرت و همچنین انواع بوت و چکمه بپوشید و استایل شیک و دوست داشتنی خود را تکمیل نمایید.

پافر دخترانه 2022

alt

قیمت پافر دخترانه کوتاه 

alt

پافر دخترانه 1401 

alt

پافر دخترانه قیمت   

alt

پافر دخترانه جدید 

alt

قیمت پافر دخترانه 1401 

alt

قیمت پافر دخترانه دیجی کالا 

alt

پافر دخترانه دورو    

alt

قیمت اصلی پافر دخترانه 

alt

خرید پافر دخترانه  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 3.8 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: