بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
از رنگ‌هایی در کنار هم استفاده کنید که در کنار هم زیبا‌تر باشند و در نهایت ژله زیباتر و شیک تری داشته باشید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین ژله جلب می نماییم. 

alt

تزیین ژله با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین ژله " تزیین ژله یک رنگ | تزیین ژله ساده | تزیین ژله جدید | تزیین ژله برای تولد | تزیین ژله رنگی | تزیین ژله قالبی کوچک | تزیین ژله عروس | پودر تزیین ژله اگر ذائقه شما و مهمانان شما طعم خیلی شیرین را نمی‌پسندد می‌توانید با به کار بستن ترفند‌هایی از شیرین شدن بیش از حد دسر خود جلوگیری کنید. انتخاب ژله با طعم ترش‌تر یکی از این ترفندهاست تا در کنار مزه شیرین بستنی، طعم دسر متعادل شود. راهکار دوم ترکیب شیر با بستنی است؛ و جایگزین کردن کامل شیر به جای بستنی نیز یکی دیگر از روش‌ها است که البته دیگر ژله با بستنی نیست و ژله شیر محسوب می‌شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین ژله فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین ژله 1401

برای داشتن این دسر در ابتدا به ازای هر بسته پودر ژله از ۱ لیوان آب جوش استفاده کنید. پودر ژله را به کمک آب جوش حل کنید. بهتر است از روش بن ماری (حرارت غیر مستقیم) برای حل کردن بهتر ژله کمک بگیرید.
برای تهیه ژله بستنی قالبی، اول قالب مورد استفاده تان را با آب اندازه گیری کنید ببینید به اندازه چند لیوان آب ظرفیت دارد. سپس بسته به حجم قالب و ظرف، تعداد ژله‌ها را انتخاب کنید.
وقتی می‌خواهید ژله بستنی در چند رنگ درست کنید باید نکاتی را رعایت کنید. اولا مواد هر لایه را زمانی باید به لایه بعدی اضافه کنید که ژله لایه قبل کمی بسته شده باشد در غیر این صورت رنگ لایه‌ها با هم ترکیب می‌شود و ظاهر خوبی پیدا نمی‌کند. اگر هم لایه کاملا سفت شده باشد و سپس شما بخواهید لایه بعد را بریزید لایه‌ها به خوبی به هم نمی‌چسبند. این مورد زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که بخواهید ژله را از ظرف یا قالبی که در آن تهیه کردید خارج کنید. چون در این مواقع به دلیل اینکه لایه‌ها خوب بهم نچسبیده اند، در هنگام برگرداندن قالب و یا برش، ژله خرد می‌شود.

تزیین ژله 2022

alt

پودر تزیین ژله 

alt

تزیین ژله عروس  

alt

تزیین ژله قالبی کوچک  

alt

تزیین ژله رنگی  

alt

تزیین ژله برای تولد  

alt

تزیین ژله جدید  

alt

تزیین ژله ساده  

alt

تزیین ژله یک رنگ 

alt

تزیین ژله 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(61 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: