بنر
بنر
بنر
بنر
میز ناهارخوری جایی است که تمام زحمات و دست‌پخت خوشمزه آشپز در آن به ثمر می نشیند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین غذا برای مهمانی جلب می نماییم. 

alt

تزیین غذا برای مهمانی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین غذا برای مهمانی " تزیین مرغ برای سفره شام | آموزش تزیین غذا برای مهمانی | تزیین غذا و سالاد و ماست | تزیین سفره مهمانی ساده | زیباترین تزیین غذا | کانال تزیین سفره غذا | عکس سفره غذای شیک | تزیین سفره غذا با وسایل ساده هنگام خرید فقط ظاهر میز را در نظر نداشته باشید. میز ناهارخوری باید اندازه مناسبی داشته باشد و متناسب با تعداد اعضای خانواده باشد. همچنین تعداد مهمان هایی که به صورت معمول دارید را در نظر داشته باشید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین غذا برای مهمانی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین غذا برای مهمانی 1401

جنس میز ناهارخوری معمولاً از چوب است. برخی از میزها به همراه یک صفحه شیشه ای ضخیم عرضه می شوند. اگر این صفحه روی میز وجود ندارد، برای آن یکی تهیه کنید. صفحه شیشه ای روی میز از خراش برداشتن و جذب چربی توسط چوب جلوگیری می کند. همچنین تمیز کردن شیشه با دستمال بسیار ساده تر از هر جنس دیگری است.
سادگی یکی از اصول بسیار اساسی در هر نوع دکوراسیون و چیدمان است. هیچ وقت سعی نکنید با پر کردن بی دلیل میز ناهارخوری میهمان خود را سردرگم کنید. مهمان شما در هر لحظه باید بداند که روی میز چه کاری باید انجام دهد. در صورتی که چیزی نیاز دارد بدون خم شدن یا جستجوی زیاد آن را پیدا کند و بردارد.
برخی افراد دوست دارند که یک ظرف میوه نیز در مرکز میز ناهارخوری قرار دهند. اگر میز شما فضای زیادی دارد و فضای میز شلوغ نخواهد شد، این کار را انجام دهید. در غیر این صورت، اصل را بر سادگی و عدم شلوغی قرار دهید.
در تزئین میز ناهارخوری جدای از سادگی، رعایت توازن بسیار اهمیت دارد. اگر بدون دقت تمام ظروف را روی میز بریزید، جدای از کمبود فضا، میز شما به شدت شلوغ می شود. اگر برای یک فرد، قاشق و چنگال را در راست و برای دیگری در چپ بگذارید، همین یک عامل کوچک توازن را بر هم زده و میز شما را بسیار شلوغ نشان می دهد. البته نوع میز نیز در هارمونی تزئین میز تاثیرگذار است. به این منظور پیشنهاد می کنیم با انواع میز ناخوری نیز آشنا شوید.

تزیین غذا برای مهمانی 2022

alt

تزیین سفره غذا با وسایل ساده 

بنر

alt

عکس سفره غذای شیک  

alt

کانال تزیین سفره غذا 

alt

زیباترین تزیین غذا 

alt

تزیین سفره مهمانی ساده  

alt

تزیین غذا و سالاد و ماست  

alt

 آموزش تزیین غذا برای مهمانی  

alt

تزیین مرغ برای سفره شام  

alt

تزیین غذا برای مهمانی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(63 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز