بنر
بنر
بنر
بنر
تزیین غذا هر چند ساده باعث دلپذیری بیشتر غذا و شوق به خوردن آن می شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین غذا برای نو عروس جلب می نماییم. 

alt

تزیین غذا برای نو عروس با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین غذا برای نو عروس " تزیین غذای عروس و داماد | تزیین شام عروس | تزیین سالاد برای پاگشای عروس | سفره شام عروس | تزیین میز شام عروس و داماد با شمع | عکس شام عروسی | تزیین شام عروس در لرستان | تزیین شام عروس لاکچری اولین نکاتی که باید در یک میهمانی مجلل و رسمی در نظر گرفت کنترل نهایی غذا برای بردن به سفره است. باید مطمئن شد استانداردها رعایت شده تا غذا حالت عالی داشته باشد. پس از آن روش های حمل غذا از اهیمت ویژه ای برخوردار است به طوری که هر چه حمل غذا زیباتر باشد حرفه ای تر بودن ما را به رخ خواهد کشید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین غذا برای نو عروس فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین غذا برای نو عروس 1401

از سبزیجات تازه برای افزودن رنگ و عطر به غذا استفاده کنید. همیشه می توان از جعفری برای این کار استفاده کرد. شوید، تره، نعنا یا گشنیز هم گزینه های مناسبی هستند.
درجه اول باید سعی شود بشقاب ساده باشد و تا حد امکان گل و بوته نداشته باشد. رنگ های خنثی بهترین رنگ ها برای ظروف پذیرایی است تا تنوع غذا و رنگ سالاد به خوبی نمایان باشد. به عنوان مثال ذرت و سیب زمینی هنگامی خود را نشان می دهد که در بشقابی با رنگی مانند سفید قرار گیرد که این امر حرفه?ای بودن میزبان را نشان می دهد.
از پوست لیمو ترش رنده شده برای تزئین غذاهایتان استفاده کنید یا از قارچ ها و ورقه های لیمو ترش در کنار هم می توان استفاده کرد که هم در طعم غذا و هم در ظاهر غذا تاثیر بسیار زیادی دارد.
غذاهای پرشده در بشقاب تک پرس از سمت راست کنار میهمان قرار داده می?شود و پس از صرف غذا نیز بشقاب کثیف از سمت راست برداشته می شود. اگر خواستیم غذایی را به میهمان در روش پذیرایی سفره بدهیم به جای آن که به وسط سفره برویم باید دورتا دور میهمان چرخیده، حرکت کنیم و غذا را از سمت راست با دست راست ارائه دهیم. این کار در سفره?های بزرگ و با تعداد میهمان زیاد نیز صادق است. لیوان و نوشیدنی?ها نیز باید از سمت راست برای میهمان قرار داده شود.

تزیین غذا برای نو عروس 2022

alt

تزیین شام عروس لاکچری 

alt

بنر

تزیین شام عروس در لرستان  

alt

عکس شام عروسی  

alt

تزیین میز شام عروس و داماد با شمع  

alt

سفره شام عروس  

alt

تزیین سالاد برای پاگشای عروس  

alt

تزیین شام عروس  

alt

تزیین غذای عروس و داماد  

alt

تزیین غذا برای نو عروس 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(50 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها