بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
رنگ های خنثی بهترین رنگ ها برای ظروف پذیرایی است تا تنوع غذا و رنگ سالاد به خوبی نمایان باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین غذا ساده جلب می نماییم. 

alt

تزیین غذا ساده با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین غذا ساده " عکس سفره شام ساده | تزیین سفره غذا برای مهمان | تزیین غذا و سالاد و ماست | تزیین غذا برای کودکان | تزیین غذا برای مدرسه | زیباترین تزیین غذا | تزیین خوراکی | تزیین مرغ برای سفره شام استفاده از ایده های جدید و متنوع و همچنین الهام گرفتن از مدل های زیبای دیزاین غذای ساده و شیک، کمک می کنند بهترین تزیینات و سفره آرایی را داشته باشید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین غذا ساده فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین غذا ساده 1401

برای پذیرایی استاندارد استفاده از فضا، نور و محیط استاندارد و حس چشایی به تنهایی کافی نیست بلکه حس لامسه، استنشاق هوا و بوی خوب نیز در فضا باید مدنظر قرار گیرد. به عنوان مثال اگر بوی بدی در فضا پراکنده شده باشد هرچه قدر غذا کیفیت عالی داشته باشد و پذیرایی بی نقص انجام شود بوی نامطلوب مانع احساس لذت صد درصد در میهمان خواهد شد بنابراین باید به تهویه هوا و محلی که برای پهن کردن سفره و یا سرو غذا اختصاص داده می شود نیز توجه زیادی کرد.
یکی از بهترین قسمت های سرو غذا، تزیین آن است. داشتن چند ابزار ویژه به شما کمک می کند تا با استفاده از ذوق و سلیقه خود، بشقاب غذا را از یکنواختی و رنگ و رو رفته بودن در آورده به غذایی خیره کننده تبدیل کنید. ابزارهایی مانند انبرک های بلند و نازک بهترین دوست یک آشپز برای چیدن تزیینات کوچکتر هستند.حتی می توانید از یک قاشق معمولی هم استفاده کنید. مقداری سس در بشقاب بریزید (در این مورد سس های غلیظتر بهتر عمل می کنند) و با پشت قاشق کل سس را در حرکتی سریع بکشید. خطوط و اشکال به جاذبه بصری غذا می افزایند و باعث می شوند سس به صورت مواج و در حال حرکت به نظر برسد. اگر رشته کن سبزیجات (اسپیرالایزر) یا خلال کن دارید، می توانید حتی ظاهر ساده ترین مواد موجود در بشقاب را نیز بهتر کنید.

تزیین غذا ساده 2022

alt

تزیین غذا ساده 1401

alt

عکس سفره شام ساده 

alt

تزیین سفره غذا برای مهمان 

alt

تزیین غذا و سالاد و ماست     

alt

تزیین غذا برای کودکان 

alt

تزیین غذا برای مدرسه 

alt

زیباترین تزیین غذا 

alt

تزیین خوراکی 

alt

تزیین مرغ برای سفره شام     

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(28 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: