بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تزئینات و زیباتر کردن سفره غذا. موجب افزایش اشتها و میل بیشتر به غذا خوردن می شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین غذای برنج و مرغ جلب می نماییم. 

alt

تزیین غذای برنج و مرغ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین غذای برنج و مرغ " تزیین برنج | تزیین مرغ مجلسی در دیس | تزیین مرغ ساده | تزیین مرغ تکه ای مجلسی | تزیین برنج با زعفران | تزیین برنج مجلسی | تزیین برنج ساده و زیبا | تزیین برنج در دیس بیضی تزیین مرغ و جوجه با شکل های متنوع زینت بخش سفره های شما است و نشان دهنده ذوق و استعداد کد بانوی خانه است.ئهمان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین غذای برنج و مرغ فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین غذای برنج و مرغ 1401

جوجه کباب یکی از انواع غذا های ایرانی است که  بسیار پر طرفدار است. جوجه کباب را می توانید به کمک انواع سبزیجات و پلو های زعفرانی و ساده و گوجه فرنگی و قارچ و خیار شور و …  به زیبایی دیزاین کنید.
در این صورت باید قبل از دم کردن برنج و بعد از آبکش کردن ، داخل قالب تفلون یا سیلیکونی را روغن و زعفران ریخته و قالب را با برنج پر کنید که در این صورت برنج قالبی با ته دیگه خواهید داشت .. این نوع برنج را باید در فر بگذارید تا زیرش کاملا برشته بشه .. یعنی در واقع به جای قابلمه از قالب برای پخت برنج استفاده کردید ..
برای تزیین زرشک پلو مجلسی با مرغ بعد از پختن برنج و مرغ می توانید برنج را با کمک زرشک و زعفران به زیبایی تزیین کنید و سپس مرغ را در کنار زرشک پلو قرار دهید..
تزیین برنج با رنگ های مختلف ته چین مرغ خوشمزه و زرد. برنج های تزیین شده. عکس تزیین انواع برنج ها به سبک زرشک پلو با مرغ مجلسی. عکس تزیین برنج شیک و مجلسی برای مراسم و مجلس. عکسهای تزیین برنج..
زرشک پلو با مرغ غذای محبوبی هست که پای ثابت بیشتر مهمانی ها و مجالسه. نه تنها به دلیل طعم خوبی که داره. بلکه به دلیل آسانی تهیه اون در مقدار زیاد. در مهمانی ها میتونه گزینه بسیار مناسبی برای خانوم ها باشه و در عین اینکه یک غذای مجلسی هست و طعم لذیذی داره. مراحل خیلی سختی هم..

تزیین غذای برنج و مرغ 2022

alt

تزیین غذای برنج و مرغ 1401

alt

تزیین برنج   

alt

تزیین مرغ مجلسی در دیس 

alt

تزیین مرغ ساده  

alt

تزیین مرغ تکه ای مجلسی

alt

تزیین برنج با زعفران 

alt

تزیین برنج مجلسی  

alt

تزیین برنج ساده و زیبا 

alt

تزیین برنج در دیس بیضی    

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(33 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز