بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تزئین ژله و دسرهائی که برای سفت شدن در یخچال قرار می گیرند، همواره بعد از بیرون آوردن از یخچال باید انجام گیرد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین میز دسر جلب می نماییم. 

alt

تزیین میز دسر با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین میز دسر " عکس تزیین میز پذیرایی عصرانه | میز دسر برای مهمانی | تزیین عصرانه ساده | تزیین میز مهمانی ساده | پذیرایی عصرانه رسمی | عکس میز دورهمی | تزیین میز مهمانی دوستانه | میز مهمانی عصرانه دستور تهیه خامه فرم گرفته: ۲۰۰ گرم خامه را با ۱۰۰ گرم پودر قند مخلوط کرده و به مدت۱۲ساعت در یخچال می گذاریم. سپس با همزن به مدت ۳ تا ۴ دقیقه می زنیم تا شکل بگیردبطوریکه اگر روی آن با چنگال خط بکشیم جای خطها باقی بماند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین میز دسر فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین میز دسر 1401

گاهی اوقات شما وقتی میوه های خرد شده را داخل دسر یا کرم قرار می دهید می بینید که همه ی میوه ها روی کرم یا ژله می آید و زیبایی کار از دست می رود. برای حل این مسئله شما باید مقداری از مایه ی کرم ،ژله یا دسر را کف قالب بریزید و در یخچال قرار دهید تا خوب ببندد سپس میوه ها را روی آن چیده و بقیه ی کرم را روی میوه ها بریزید و قالب را تکان دهید تا حباب های بین میوه و ژله یا کرم خارج شود و ظرف را داخل یخچال قرار دهید.
شما برای بستن دسرها باید آنها را در جای خنک مانند یخچال یا فریزر قرار دهید. اگر زمان کافی برای بسته شدن دسرها دارید آن ها را در یخچال قرار دهید تا در زمان معین بسته شود اما اگر زمان شما کم است می توانید ژله ها و کرم ها را در فریزر قرار دهید تا زودتر ببندد. اما توجه داشته باشید که پس از آن که ژله یا کرم در فریزر بسته شد آن را از فریزر خارج کنید تا دچار یخ زدگی نشود زیرا اگر ژله یا کرم یخ بزند وقتی آن را در قالب بر می گردانید و در دمای محیط قرار می دهید آب می اندازد.

تزیین میز دسر 2022

alt

میز مهمانی عصرانه 

alt

تزیین میز مهمانی دوستانه 

alt

عکس میز دورهمی  

alt

پذیرایی عصرانه رسمی  

alt

تزیین میز مهمانی ساده  

alt

تزیین عصرانه ساده 

alt

میز دسر برای مهمانی  

alt

عکس تزیین میز پذیرایی عصرانه  

alt

تزیین میز دسر 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(34 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها