بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
برای یک شام تابستانی، می توانید از رنگهای تابستانی مثل آبی، سفید یا سبز استفاده کنید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین میز شام جلب می نماییم. 

alt

تزیین میز شام با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین میز شام "  تزیین میز شام با شمع | تزیین میز شام عروس و داماد | تزیین میز شام با گل و شمع | تزیین میز شام تولد | میز شام لاکچری | تزیین میز شام دونفره | میز شام مهمانی | تزیین میز شام فینگر فود گل ها تنها ترکیب کننده میز شما نیستند! بعضی ها از یک جفت شمعدان و یا قرار دادن گلهای ۵ برگ داخل یک گلدان شیشه ای برای زیبایی میزشان استفاده میکنند. البته باید این نکته مد نظر باشد که مهمانان بتوانند یکدیگر را ببینند و تزئینات میز دید آنها را مسدود نکند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین میز شام فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین میز شام 1401

قبل از هر کاری باید به تمیز کردن محوطه میز شام خود بپردازید. لذت بردن از یک وعده غذایی به احساس رضایت از محیط اطراف شما بستگی دارد. اگر از موهبت خوردن غذا در فضای باز برخوردار هستید پس مطمئن باشید که میز غذای شما در بهترین شرایط جوی قرار دارد و محوطه اطراف عاری از هرگونه زباله است. می توانید از چراغ های تزیینی، شمع و … برای جلوه بخشیدن به چیدمان محل غذاخوری استفاده کنید. سفره را دقیقا در مرکز میزتان قرار دهید. نوع و رنگ رومیزی باعث شاداب شدن روحیه شما و مهمانانتان میشود. رومیزی های گلدار معمولا خیلی عامه پسندتر هستند.
دستمال سفره را می توانید با طرح ها و رنگ های مختلف انتخاب کنید و با هنر و سلیقه خود به آن ها فرم داده و روی بشقاب گرد قرار دهید. در انتخاب طرح و رنگ آن ها دقت کنید که با میز غذای شما هارمونی داشته باشد و مانع از شلوغ شدن بیش از حد میز شام شود.

تزیین میز شام 2022

alt

تزیین میز شام 1401

alt

تزیین میز شام با شمع  

alt

تزیین میز شام عروس و داماد   

alt

تزیین میز شام با گل و شمع

alt

تزیین میز شام تولد  

alt

میز شام لاکچری 

alt

تزیین میز شام دونفره 

alt

تزیین میز شام فینگر فود    

alt

میز شام مهمانی  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(45 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: