بنر
بنر
بنر
بنر
پاک‌کننده لاک ناخن، حلال‌هايي هستند که قشر نازک به جا مانده از لاک ناخن را حل مي‌کنند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طراحی ناخن ساده و شیک جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن ساده و شیک با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن ساده و شیک " طرح ناخن دخترانه شیک | طرح ناخن شیک و باکلاس 2022 | مدل ناخن ساده و کوتاه | طراحی لاکچری ناخن | طراحی ناخن اسپرت شیک | طرح ناخن شیک و خاص | طرح ناخن ساده و شیک دخترانه | طراحی ناخن ساده و شیک در منزل می‌توانید از یک تکه گیپور یا تور کهنه استفاده کرده، آن را دور ناخن بپیچید و با یک اسفنج لاک را روی ناخن بزنید. یک طرح گیپیوری آسان اما به‌ ظاهر مشکل خواهید داشت. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن ساده و شیک فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طراحی ناخن ساده و شیک 1401

این ایده برای خلق یک طراحی ناخن نوآورانه، بسیار جالب و جذاب است. ابتدا رنگ پایه را روی ناخن زده و صبر کنید تا خشک شود. سپس یک لایه برق ناخن روی آن بزنید و نخ خیاطی را انحنا کنید و پیچ‌ و تاب دهید و تا برق ناخن خشک نشده آن را روی ناخن بچسبانید. وقتی که کاملا خشک شد، یک لایه دیگر تاپ‌ذکت (برق ناخن) شفاف روی آن بزنید تا نخ کاملا روی ناخن ثابت بماند.
بااستفاده از یک قلمو آرایشی کج و شیب‌دار می‌توانید لاک را روی ناخن بپاشید و به‌این صورت یک طراحی ناخن شبیه به نقاشی‌های جکسون پولاک خلق کنید. برای این‌کار باید قلمو را درون لاک زده و بعد آن را درون لاک‌پاک‌کن بزنید تا لایه‌ی لاک روی قلمو نازک شود و بعد آن را روی ناخن بپاشید.
رنگ‌هاي استفاده شده ممکن است در داخل لاک حل شود يا سوسپانسيون باشد. براي ‏حصول جلاي شفاف پايدار، رنگ‌هاي محلول در الکل استفاده مي‌شود، مانند کارموسين، ‏نارنجي روغني و... روش خوب براي تهيه محلول‌هاي غليظ از رنگ‌هاي گوناگون اين است که در داخل جلاهاي ‏مناسب تهيه شود. چون درجه انحلال‌پذيري متغير است، ارزش آن را دارد که بدانيم چه ‏حلالي براي هر رنگ بهترين نوع است. 

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

طراحی ناخن ساده و شیک 2022

alt

بنر

 طراحی ناخن ساده و شیک در منزل 

alt

طرح ناخن ساده و شیک دخترانه  

alt

طرح ناخن شیک و خاص  

alt

 طراحی ناخن اسپرت شیک  

alt

 طراحی لاکچری ناخن  

alt

مدل ناخن ساده و کوتاه 

alt

طرح ناخن شیک و باکلاس 2022  

alt

 طرح ناخن دخترانه شیک 

alt

طراحی ناخن ساده و شیک 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(28 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • سارا شنبه, 19 شهریور 1401

    خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب


بهترین ایده ها