بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طراحی ناخن قرمز جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن قرمز با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن قرمز " طراحی ناخن قرمز طوسی | طراحی ناخن با لاک قرمز و سفید | کاشت ناخن قرمز شیک | طراحی ناخن با لاک قرمز و صورتی | طراحی ناخن با لاک قرمز اکلیلی | طراحی ناخن با لاک قرمز و مشکی ساده | طراحی ناخن با لاک قرمز و نقره ای | کاشت ناخن قرمز سفید ژل طراحی ناخن یا همان پینت ژل (Paint gel) جایگزین مناسبی برای لاک ژل در طراحی ناخن می باشد. استفاده از این ژل ها در طراحی چهره و طراحی ناخن نسبت به لاک ژل بسیار بهتر و به صرفه تر است اما دقت داشته باشید که از این ژل ها نمی توان به عنوان لاک ژل استفاده کرد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن قرمز فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طراحی ناخن قرمز 1401

در بسياري از افراد كه در سالن‌هاي زيبايي به طور دايم با لاك‌ها سروكار دارند، مشكلات زياد حساسيتي يا ريوي ديده شده است. توصيه شده كه در اين سالن‌ها حتما از تهويه‌هاي قوي استفاده شود و اين افراد در هنگام بارداري تا حد ممكن به اين محيط‌ها نروند. البته بعضي لاك‌هاي سالم هم وجود دارند كه در ساختمان‌ آنها از دي‌بوتيل فتالات يا فرمالدييد استفاده نشده است. يكي از آنها لاكي با پايه آب و مخلوطي تهيه شده از عسل است. اين لاك، مواد شيميايي بحث‌انگيز را ندارد اما اشكال آن، اين است كه چند ساعت وقت مي‌برد تا خشك شود و اگر اين زمان را صرف نكنيم، زود از روي ناخن كنده مي‌شود. مصرف چنين لاكي وقت‌گير است ولي شايد ارزش امتحان كردن را داشته باشد.
اگر نمی‌خواهید قلموی آرایشی خود را با لاک خراب کنید و یا قلموی اضافه ندارید، می‌توانید به‌جای آن از یک نی استفاده کنید. نی را از وسط ببرید (با نی کوتاه‌تر کنترل بیشتری خواهد داشت)، یک سر نی را در لاک فرو کنید و درون آن فوت کنید تا رنگ روی ناخن‌ها بپاشید تا همان طراحی ناخن را به شما بدهد.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

طراحی ناخن قرمز 2022

alt

کاشت ناخن قرمز سفید 

alt

طراحی ناخن قرمز 1401  

alt

طراحی ناخن قرمز طوسی 

alt

طراحی ناخن با لاک قرمز و سفید 

alt

کاشت ناخن قرمز شیک 

alt

کاشت ناخن قرمز شیک   

alt

طراحی ناخن با لاک قرمز و صورتی 

alt

طراحی ناخن با لاک قرمز اکلیلی

alt

طراحی ناخن با لاک قرمز و مشکی ساده    

alt

طراحی ناخن با لاک قرمز و نقره ای 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(60 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:
  • بشرا يكشنبه, 20 شهریور 1401

    خیلی شیک بودن


عناوین جذاب امروز