بنر
بنر
بنر
بنر
مانتو یا بارانی رنگ خاکستری در کنار آیتم های خنثی، ترکیب مناسبی برای ساخت ست های رسمی و اداری می‌سازند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو خاکستری جلب می نماییم. 

alt

مانتو خاکستری با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو خاکستری "  مانتو خاکستری تیره | مانتو خاکستری روشن | مدل مانتو خاکستری جدید | با مانتو خاکستری چی ست کنیم | مانتو خاکستری دخترانه | مانتو خاکستری بلند | مانتو خاکستری اسپرت | مانتو طوسی کوتاه  رنگ خاکستری، از رنگ های خنثی و پرکاربردی است که بین تمام سنین و سلایق، طرفداران مخصوص خودش را دارد.  فصل بهار، فرصت مناسبی برای انتخاب رنگ های شاد و دخترانه ای مثل صورتی و بنفش است. اگر از آن افرادی هستید که ریسک پوشیدن مانتوهایی با رنگ روشن را نمی‌پذیرید، می‌توانید مانتوی خاکستری را به عنوان رویه در یک ست یکدست بنفش اضافه کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو خاکستری فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو خاکستری 1401

فصل بهار، فرصت مناسبی برای انتخاب رنگ های شاد و دخترانه ای مثل صورتی و بنفش است. اگر از آن افرادی هستید که ریسک پوشیدن مانتوهایی با رنگ روشن را نمی‌پذیرید، می‌توانید مانتوی خاکستری را به عنوان رویه در یک ست یکدست بنفش اضافه کنید.
فصل بهار، زمان مناسبی برای پوشیدن دامن های چین دار در ست های روزانه است. اگر کت خاکستری شما پترن دار است، بهتر است طرح دامن ساده ای را برای ترکیب با آن استفاده کنید. اگر ترجیح می‌دهید در زیر دامن خود از جوراب شلواری استفاده کنید، دقت داشته باشید که رنگ این دو آیتم حتما یکی باشد تا شکوه استایل شما را کم نکند. پیشنهاد می‌کنیم که در این مدل ست ها، استفاده از کفش ها و صندل های فلت را فراموش کنید و با یک پاشنه بلند کلاسیک، مهر تاییدی به این ست جذاب و الگانت بزنید.
با کت های خاکستری رنگ، می‌توانید رنگ مکمل ست را زرد انتخاب کنید. این کار به خصوص در فصل تابستان، احساس با نشاطی و سرزندگی به شما می‌بخشد. رنگ زرد در کنار کت خاکستری می‌تواند در ترکیب آیتم های شلوار و شال نخی/ صندل و کیف دستی/ کیف کمری و لاک ناخن ها/ گوشواره ها و شلوار به کار برده شود.

مانتو خاکستری 2022

alt

مانتو طوسی کوتاه 

بنر

مانتو خاکستری اسپرت  

alt

مانتو خاکستری بلند  

alt

مانتو خاکستری دخترانه  

alt

با مانتو خاکستری چی ست کنیم  

alt

مدل مانتو خاکستری جدید  

alt

مانتو خاکستری روشن  

alt

 مانتو خاکستری تیره  

alt

مانتو خاکستری 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(37 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها