بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بیشتر دختر‌های نوجوان و جوان هم به دنبال مانتو‌هایی با رنگ‌های شاد دخترانه و یا با پارچه طرح‌دار و چاپی هستند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو دخترانه جلب می نماییم. 

alt

مانتو دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو دخترانه " مانتو دخترانه تابستانی | مانتو دخترانه ۱۴۰۱ | مدل مانتو دخترانه | مانتو دخترانه ۱۴۰۰ | مانتو دخترانه ایرانی | مانتو دخترانه جدید | مانتو دخترانه اسپرت | مانتو دخترانه شیک ۱۴۰۱ مدل مانتو باید متناسب با اندام شما باشد یعنی مثلا اگر پایین تنه چاقی دارید از مدل‌هایی استفاده کنید که در پایین تنه گشاد و چین‌دار باشد و چاقی شما را نشان ندهد. اگر بالاتنه چاقی دارید از مدل‌های راسته گشاد استفاده کنید اگر اندام متناسبی دارید از هر مدلی می‌توانید استفاده کنید اما از مدل‌های تنگ دوری کنید چون نه تنها دیگر روی بورس نیستند بلکه بیشتر چروک شده و دردسر بیشتری دارند.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو دخترانه 1401

جنس این لباس باید طوری باشد که نیاز به اتو نداشته باشد چون هیچ چیز مانند اتوی مکرر عمر مانتو را کم نمی‌کند و از طرفی هم نمی‌توان با مانتوی چروک و کثیف زندگی کرد. جنس‌هایی که پرز و کرک به خود می‌گیرند و یا پرز می‌دهند نیز جنس مناسبی برای مانتوی با مصرف روزانه نیست. قبل از انتخاب جنس مناسب باید جنس‌های مختلف مانتو را بشناسیم. 

انتخاب رنگ مانتو همانطور که بالاتر هم گفتیم  کاملاً سلیقه‌ای است اما در نظر گرفتن قواعد انتخاب رنگ مناسب برای مانتو باعث زیبا‌تر و خوش هیکل‌تر به نظر رسیدن ما می‌شود پس مانتوی خود را با توجه به رنگ پوستتان انتخاب کنید.
افراد دارای رنگ پوست معمولی بهتر است مانتو خود را هماهنگ با رنگ چشمشان انتخاب کنند. رنگ‌های مناسب برای این افراد ، بژ، آبی، سورمه‌ای، گندمی، مشکی، صورتی است و رنگ‌های نامناسب برای این افرا د مغز پسته‌ای، بنفش، قهوه‌ای تیره و قرمز است اما از پوشیدن مانتوهایی به رنگ پوستتان خودداری کنید.

همچنین اگر برای لباس عروس، به دنبال یک مزون عروس هستید، بازدید از لیست مزون لباس عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مانتو دخترانه 2022

مانتو دخترانه شیک ۱۴۰۱ 

alt

مانتو دخترانه اسپرت  

alt

مانتو دخترانه جدید  

alt

مانتو دخترانه ایرانی  

 مانتو دخترانه 2022 

alt

مدل مانتو دخترانه  

alt

مانتو دخترانه ۱۴۰۱  

 مانتو دخترانه تابستانی  

alt

مانتو دخترانه 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما: