بنر
بنر
بنر
بنر
سبز آبی در طیف رنگ‌های سرد اما سرزنده قرار می‌گیرد و انتخاب آن زیبایی رمزآلودی به تیپ شما خواهد داد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو سبز آبی جلب می نماییم. 

alt

مانتو سبز آبی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو سبز آبی " مانتو سبز آبی 1401 | مانتو سبز فسفری | مانتو سبز آبی روشن | مانتو سبز آبی با چه رنگ شالی ست میشه | مانتو سبز آبی تیره | مانتو سبز دریایی | مانتو سبز یشمی | مانتو سبز آبی با چه شلواری ست میشه | مکمل رنگ سبز آبی در نگاه اول شاید ست کردن رنگ سبز آبی کمی دشوار به نظر برسد. اما اگر تصمیم گرفته‌اید لباسی با این رنگ داشته باشید، باید نحوه ست کردن رنگ سبزآبی را یاد بگیرید.رنگ سبز آّبی را نه می‌توان سبز قلمداد کرد و نه آبی. این رنگ، فیروزه‌ای یا نیلی هم نیست. رنگ سبز آبی همانطور که از اسمش پیداست از ترکیب دو رنگ سبز و آبی ایجاد می‌شود. سبز آبی در طیف رنگی سبز قرار دارد که تناژ آبی هم در آن حس می‌شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو سبز آبی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو سبز آبی 1401

از آنجایی که رنگ سبز آبی از آمیختن دو رنگ پدید آمده‌، می‌توانید برای ست کردن آن از رنگ‌های زیادی استفاده کنید. یعنی می‌توانید این رنگ را هم با مکمل‌های رنگ آبی و هم با مکمل‌های رنگ سبز ست کنید.
برای ست رنگ سبز آبی روشن می‌توان از رنگ‌های مکمل با فیروزه‌ای کمک گرفت چرا که سبز آبی روشن به فیروزه‌ای نزدیک است. این رنگ با آبی کاربنی، سبز روشن، زرد و نارنجی همخوانی خوبی دارد. رنگ سبز آبی تیره که متمایل به کله غازی است را با رنگ‌هایی مثل خاکستری، زرد روشن یا خردلی و سبز زیتونی ست کنید.
شلوار سبز آبی تنها مختص یک جنس نیست. این رنگ شلوار در بین خانم‌ها هم طرفداران زیادی دارد. برای مردها ست کردن شلوار سبز آبی بسیار ساده است چرا که تنها کافی است آن را با یک پیراهن یا تیشرت رنگ‌هایی که قبلا گفتیم ست کنند. مثلا شلوار سبز آبی مردانه با پیراهن سفید و کت کرم ترکیبی شیک می‌سازد که برای انواع محیط‌ها چه رسمی و چه مهمانی مناسب است.
رنگ سبز آبی در کیف و کفش‌های چرم استفاده می‌شود که مدل‌های متنوعی هم دارد. برای تیپ‌های رسمی استفاده از کیف و کفش سبز آبی انتخاب خوبی است. این رنگ در کیف و کفش حالت خاص و تکی دارد و تیپ شما را چشم‌نواز و جذاب می‌کند. از لباس‌های سبز آبی روشن برای فصل بهار و از طیف‌های تیره این رنگ بیشتر در فصل تابستان و پاییز استفاده کنید. اگر به دنبال فوت و فن ست کردن رنگ ها هستید، حتما مقاله چه رنگ هایی با هم ست می‌شوند را بخوانید.

مانتو سبز آبی 2022

alt

مکمل رنگ سبز آبی 

بنر

alt

مانتو سبز آبی با چه شلواری ست میشه  

alt

مانتو سبز یشمی  

مانتو سبز دریایی  

مانتو سبز آبی تیره  

alt

مانتو سبز آبی با چه رنگ شالی ست میشه  

alt

مانتو سبز آبی روشن  

alt

مانتو سبز فسفری  

alt

مانتو سبز آبی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(32 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها