بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
هر چه ناخن نازک‌ترو کوتاه تر باشد و به ناخن‌های طبیعی نزدیک‌تر باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک جلب می نماییم. 

alt

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک " مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک دخترانه | مدل کاشت ناخن دخترانه شیک‬‎ | مدل کاشت ناخن جدید | مدل کاشت ناخن دخترانه شیک بلند | مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی | کاشت ناخن کوتاه طبیعی دخترانه | مدل کاشت ناخن مربعی | کاشت ناخن دخترانه ساده یکی دیگر از مهم ترین نکات قبل از کاشت ناخن لازم است بدانید میزان درد این کار است. اگر بخواهم با شما راستگو باشم باید بگویم که بله ممکن است کاشت ناخن با درد همراه باشد. همه ی اینها به ناخن کاری که کاشت را انجام میدهد بستگی دارد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک 1401

اگر می‌خواهید کاشت پودری انجام دهید، احتمالاً شنیده‌اید که برخی از افراد پیشنهاد می‌کنند که به جای آن کاشت‌های ژلی را امتحان کنید. با توجه به اینکه ناخن‌های ژل اغلب در همان نوع درمان زیبایی مانند ناخن‌های پودری دسته‌بندی می‌شوند، به راحتی می‌توان این دو را اشتباه گرفت یا حتی آنها را به عنوان اصطلاحاتی که می‌توان به جای یکدیگر استفاده کرد. در واقعیت، آنها کمی متفاوت هستند.خانم‌هایی که از ناخن‌های مصنوعی و کاشته شده برای زمان طولانی استفاده می‌کنند، ممکن است مشاهده کنند که ناخن‌های طبیعی آنها نازک‌تر و مات‌تر شده است و در مواردی منجر به عوض شدن جهت و محور ناخن می‌شوند؛ اگر اصراری برای کاشت ناخن وجود دارد، این ناخن‌ها باید هر ۳ ماه یک بار برداشته شوند تا اجازه داده شود ناخن‌های طبیعی استراحت کنند.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

بنر

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک 2022

alt

کاشت ناخن دخترانه ساده 

alt

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک 1401  

alt

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک دخترانه

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه شیک‬‎  

alt

مدل کاشت ناخن جدید  

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه شیک بلند 

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی 

alt

کاشت ناخن کوتاه طبیعی دخترانه 

alt

 مدل کاشت ناخن مربعی    

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

altaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها