بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
لمینت ناخن یا کاور ناخن، دقیقا برای برطرف کردن این مشکلات هستش که باعث فرم دادن به شکل ناخن ها و استحکام بخشی به اونا انجام میشه. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل لمینت ناخن طبیعی جلب می نماییم. 

alt

مدل لمینت ناخن طبیعی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل لمینت ناخن طبیعی " مدل لمینت ناخن | مدل لمینت ناخن کوتاه | مدل لمینت ناخن طبیعی | مدل لمینت ناخن دخترانه | مدل لمینت ناخن کوتاه دخترانه | مدل لمینت ناخن پا | مدل لمینت ناخن مشکی | مدل لمینت ناخن دست | مدل لمینت ناخن ساده | مدل لمینت ناخن پاییزی روش لمینت کردن یا کاور کردن ناخن ها، چیزی شبیه به کاشت ناخن هست اما با هم تفاوت هایی دارن. اولا اینکه روش انجام لمینت ناخن خیلی ساده تر هستش و نیازی به استفاده از تیپ نداره. دوم اینکه لمینت کردن، فرم دهی به خود ناخن هستش و مواد کاشت روی خود ناخن کار میشه. در واقع ناخن خود فرد، روکش میشه تا فرم و استحکام کافی پیدا کنه. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لمینت ناخن طبیعی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل لمینت ناخن طبیعی 1401

لمینت کردن ناخن ها برای افرادی که دارای ناخن ها یک شکل و یک دست بوده و فرم ناخن هایشان را دوست دارند، یکی از گزینه های عالی خواهد بود. در این روش هیچ تغییری در شکل و اندازه ناخن ها ایجاد نمیشه و فقط با استفاده از مواد مخصوص، استحکام ناخن ها بیشتر شده و زیبایی و درخشش بیشتری برای ناخن ها ایجاد خواهد شد.
لمینت مانند لاک بصورت لایه نازک بر روی ناخن زده می شود. بطور معمول این مرحله تا سه مرتبه تکرار می شود ( هر مرحله ناخن ها را به مدت 120 ثانیه در دستگاه uv خشک شود.)
استفاده طولانی مدت از لمینت ناخن امکان قارچ گرفتگی دارد. بنابراین بهتر است که پس از مدتی لمینت انجام نداده تا ناخن ها هوا بخورد و سپس لمینت ناخن انجام شود.
لمینت ناخن هم مثل کاشت ناخن نیاز به ترمیم داره و بهتره هر 2 تا 3 هفته یک بار برای ترمیم به سالن زیبایی مراجعه کنید تا شکل و ظاهر ناخن هاتون زیبایی خودشون رو حفظ کنند.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل لمینت ناخن طبیعی 2022

alt

بنر

مدل لمینت ناخن پاییزی 

alt

مدل لمینت ناخن ساده  

alt

مدل لمینت ناخن دست  

alt

مدل لمینت ناخن مشکی  

alt

مدل لمینت ناخن پا  

alt

مدل لمینت ناخن کوتاه دخترانه  

alt

مدل لمینت ناخن دخترانه  

alt

مدل لمینت ناخن طبیعی  

alt

مدل لمینت ناخن کوتاه  

alt

مدل لمینت ناخن 

alt

مدل لمینت ناخن طبیعی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها