بنر
بنر
بنر
بنر
مدل موهای جدید و امروزی مخصوص پسر بچه ها در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل موی پسرانه جلب می نماییم. 

alt

مدل موی پسرانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل موی پسرانه " مدل موی پسرانه بچگانه | مدل موی پسرانه جدید | مدل موی پسرانه جدید 2022 | مدل موی پسرانه قایقی | مدل موی پسرانه کوتاه | مدل موی پسرانه برای دختر | مدل موی اسلامی مردانه | اسم مدل مو مردانه این را بدانید که کودک، یک کودک است! و تا دوران بلوغ بدنش دائما در حال تغییر است، پس نباید هنگام کوتاه کردن مو و مدل دادن اشتباهی رخ دهد یا ریشه مو بواسطه دستکاری های ما آسیب ببیند و یا بر عکس زیادی تحریک شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل موی پسرانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل موی پسرانه 1401

همه کودکان در قسمت پیشانی موهای زائد دارند که کرکی و ضعیفی هستند، حواستان را جمع کنید که هیچ وقت به این موهای کرکی دست نزنید، ریختن و از بین رفتن آنها در زمان بلوغ و بعد از آن صورت می گیرد و چنانچه این موها با تیغ و یا حتی ماشین زده شوند:
ریشه شان تحریک می شود، ممکن است کمی از ریشه ها از بین بروند اما بقیه هم امکان دارد در اثر تحریک و دستکاری قوی تر بشوند و در آینده در ظاهر پیشانی فرزندتان مشکل ساز می شوند. این مسئله در موهای صورت خصوصاً پسران هم صدق می کند، هیچ گاه موها و کرک های صورت کودک پسرتان را دستکاری نکنید.
بعد از اصلاح و شست و شوی موی کودک نوبت می رسد به خشک کردن و حالت دهی موها. اولا سعی کنید با یک حوله پنبه ای موهای فرزندتان را تا جایی که امکان دارد و البته آرام خشک کنید و فقط کمی رطوبت داشته باشد. دوم اگر برای حالت دهی موهای کودکتان از سشوار استفاده می کنید هرگز باد داغ را به کار نگیرید!!!

همچنین اگر برای خدمات و زیبابی مو و صورت، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست آرایشگاه مردانه مجالس عقد و عروسی سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل موی پسرانه 2022

alt

اسم مدل مو مردانه 

alt

مدل موی اسلامی مردانه  

alt

مدل موی پسرانه برای دختر  

alt

مدل موی پسرانه کوتاه  

alt

مدل موی پسرانه قایقی  

alt

مدل موی پسرانه جدید 2022  

alt

مدل موی پسرانه جدید  

alt

مدل موی پسرانه بچگانه  

alt

مدل موی پسرانه 1401 

alt

altaltaltaltaltalt

alt

altalt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها