بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بهترین موقع برای مانیکور کردن بعد از دوش گرفتن یا ظرف شستن می باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن گاوی جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن گاوی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل ناخن گاوی " مدل ناخن دخترانه کوتاه | مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی | طرح ناخن گاوی بنفش | مدل ناخن جدید | فرنچ گاوی | طرح ناخن گاوی صورتی | طرح ناخن فانتزی جدید | طرح ناخن خفن سعی نمایید بیش از یکبار در هفته از پاک کننده های لاک ( آستون ) استفاده نکنید زیرا ناخن ها را خشک می کند و ناخن های خشک بیش از ناخن های نرم و مرطوب شده در معرض شکسته شدن هستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن گاوی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل ناخن گاوی 1401

ویتامینی به نام بیوتین ناخن ها را در حیوانات محکم تر می کند. دانشمندان در بعضی از تحقیقاتی که انجام شده به این نتیجه رسیده اند که شاید این ویتامین توانایی محکم کردن ناخن های انسان را داشته باشد. بیوتین در دراگ استورها موجود است. باید پس از کاشت ناخن خیلی مراقب بود اولا که ناخن مصنوعی نباید زیاد بلند باشد تا هنگام برخورد محکم با جایی یا چیزی نشکند. از آستون نیز نباید زیاد استفاده کرد چون لایه مقاوم و محکم آن را به زور از بین برده و سریع می شکند. پس از 4 الی 6 ماه که ناخن مصنوعی کم کم از روی ناخن طبیعی ( به علت رشد ناخن ) می رود باید توسط فرد متخصص چک شود.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل ناخن گاوی 2022

alt

طرح ناخن خفن 

alt

طرح ناخن فانتزی جدید  

alt

طرح ناخن گاوی صورتی  

alt

فرنچ گاوی 

alt

مدل ناخن جدید  

alt

طرح ناخن گاوی بنفش  

alt

مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی  

alt

 مدل ناخن دخترانه کوتاه  

alt

مدل ناخن گاوی 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(19 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: