بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
ناخن گلدونی از انواع مدلهایی می باشد که برای خانم ها و دختران انتخابی مناسب است و شما می توانید از مدلهای کوتاه یا بلند این نوع ناخن برای فرم دادن به ناخن های خود استفاده نمایید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن گلدونی بلند جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن گلدونی بلند با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل ناخن گلدونی بلند " مدل ناخن گلدونی جدید | مدل ناخن تابوتی بلند | مدل ناخن گلدونی دخترانه | مدل ناخن بالرین کوتاه | مدل ناخن گلدونی کوتاه | مدل ناخن گلدونی مشکی | مدل ناخن گلدونی کوتاه دخترانه | کاشت ناخن گلدونی هلویی به ناخن گلدونی ، ناخن بالرین نیز گفته می شود و دلیل نامگذاری این ناخن به این دلیل است که در این سبک ، ناخن ها از قسمت کناره ها به تدریج باریک تر می شوند و سر ناخن ها نیز صاف می شود از این رو اگر شما تمایل دارید ناخن هایتان فرم خاصی داشته باشند بهتر است از این مدل ایده بگیرید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن گلدونی بلند  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل ناخن گلدونی بلند 1401

این کاشت ناخن از ترند مدل معروف کایلی جنر الهام گرفته شده و به یکی از مبحث های پرطرفدار دوره های آموزش کاشت ناخن شناخته شده است.
این نوع طرح کاشت ناخن برای ناخن های بلند است و برای ناخن های کوتاه توصیه نمی شود. کسانی که می خواهند ناخن های کوتاه جذاب، زیبا و طبیعی داشته باشند می توانند از مدل کاشت ناخن بادامی کوتاه برای ناخن های دست یا پا استفاده نمایند.
سوهان کشی در این نوع کاشت ناخن به شدت حائز اهمیت است. به خصوص که لازم است از دستگاه سوهان ناخن برقی استفاده نمایید. در صورت تخصص نداشتن در زمینه کار با سوهان ناخن برقی ممکن است روی پوست اطراف ناخن خود زخم ایجاد کنید. پس حتما قبل از آموزش کامل کاشت ناخن با سوهان برقی را یاد بگیرید و بعد از یادگیری اصولی با مشاور متخصص ناخن کار مشورت کرده و دستگاه مناسب سوهان کشی را که مدت طولانی برای شما کار کند را انتخاب نمایید.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل ناخن گلدونی بلند 2022

alt

کاشت ناخن گلدونی هلویی 

alt

مدل ناخن گلدونی کوتاه دخترانه  

alt

مدل ناخن گلدونی مشکی  

alt

مدل ناخن گلدونی کوتاه  

alt

مدل ناخن بالرین کوتاه 

alt

مدل ناخن گلدونی دخترانه 

alt

مدل ناخن تابوتی بلند 

alt

مدل ناخن گلدونی جدید  

alt

مدل ناخن گلدونی بلند 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: