بنر
بنر
بنر
بنر

طرح مینیمال ناخن پاییزی این روزها طرفداران زیادی در میان شیک پسندان دارد، اگر به طراحی ناخن مینیمال علاقه دارید این مطلب مخصوص خود شماست! معمولا فرا رسیدن فصل ها و حتی مناسب های مختلف روی ناخن ها هم تاثیر گذار است و خانم های شیک و به روز تصمیم می گیرند به ناخن های خود نیز حال و هوا ببخشند.

اگر قصد دارید به مناسبت رسیدن فصل زیبا و دلنشین پاییز ناخن های خود را پاییزی کنید ما چندین مدل طرح ناخن پاییزی مینیمال برای شما آماده کرده ایم که برای ایده گرفتن بسیار مناسب هستند. حتی اگر ناخنکار هم هستید می توانید این طرح ها را برای جلب بیشتر رضایت مشتری به آن ها پیشنهاد دهید!

در رنگ لاک پاییزی طرح های زیر متوجه می شوید که اکثرا از رنگ های نارنجی، زرد و قهوه ای استفاده شده است. این سه رنگ در طیف های مختلف استفاده شده اند و برای طراحی ناخن پاییزی می توانند مورد توجه شما باشند.

طرح مینیمال ناخن پاییزی - جدید و پرطرفدار

alt

ناخن پاییزی مینیمال 

alt

طرح ناخن پاییزی مینیمال 

alt

رنگ لاک ناخن پاییزی 

alt

ناخن مینیمال پاییزی

alt

جدیدترین طرح ناخن پاییزی

ترند سال 1401 شمسی و سال 2022 میلادی، سادگی در هر چیزی بود، حتی برای طراحی ناخن ها هم سادگی مورد توجه قرار گرفت و طراحی های مینیمال توانستند نظر شیک پسندان را به سرعت جلب کنند. جدیدترین طرح ناخن پاییزی هم با طراحی های مینیمال همراه است.

ناخن پاییزی شیک و ساده

alt

ناخن پاییزی ساده

alt

طراحی ناخن پاییزی مینیمال 

alt

طرح جدید ناخن پاییزی

alt

طراحی ناخن پاییزی 1401

alt

ناخن پاییزی مینیمال 2022

alt

ناخن پاییزی با طرح گل

alt

ناخن پاییزی سبک مینیمال 

alt

ناخن پاییزی فرنچ شده

alt

ناخن پاییزی ساده نارنجی

alt

طراحی ناخن با لاک نارنجی و سبز

alt

طراحی ناخن با رنگ نارنچی

alt

ناخن پاییزی قهوه ای

alt

ناخن پاییزی ساده

طراحی مینیمال ناخن یعنی چه؟

طراحی مینیمال به معنای طراحی ساده و به دور از پیچیدگی ها و شلوغی هاست. در طراحی مینیمال ناخن شکل و صورتک ها حذف می شوند و جای خود را به عناصری مثل خط های منحنی، صاف و .. می دهند. در واقع طراحی ساده ناخن پاییزی که از رنگ های کمتری در آن استفاده شده است همان طراحی مینیمال است.

alt

ناخن پاییزی مینیمال و ساده

alt

طراحی ناخن پاییزی ساده و شیک

alt

ناخن پاییزی نارنجی

alt

طراحی ناخن کوتاه پاییزی 

alt

رنگ لاک ژل پاییزی 

alt

طراحی مینیمال ناخن پاییزی

طراحی مینیمال ناخن پاییزی

دوستان عزیز توجه کنید که برای انتخاب رنگ لاک پاییزی از رنگ برگ های پاییزی ایده گرفته شده است، یعنی رنگ های نارنجی در هر طیفی، قهوه ای، زرد و قرمز. اما در کنار این رنگ ها، سفید و مشکی هم به عنوان تکمیل کننده کاربرد دارند. در ژلیش ساده ناخن پاییزی اصولا یک یا دو رنگ استفاده می شوند.

alt

ناخن پاییزی مینیمال 

alt

ناخن پاییزی شیک و جدید

alt

ناخن پاییزی جدید

alt

ناخن پاییزی شیک

 

خب، این از هم بهترین طرح هایی که از طراحی ناخن پاییزی توانستیم برای شما پیدا کنیم، سعی شد در انتخاب این عکس ها از طرح های بسیار ساده و مینیمال استفاده شود، خوشحال می شویم شما هم نظرتان را در این باره به ما در بخش نظرات مقاله بگویید! 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها