بنر
بنر
بنر
بنر
کاپ کیک مانند دسر شارلوت یا کیک ردولوت نحوه پخت دشواری ندارد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین کاپ کیک جلب می نماییم. 

alt

تزیین کاپ کیک با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین کاپ کیک " تزیین کاپ کیک با خامه | تزیین کاپ کیک ساده در خانه | تزیین کاپ کیک با گاناش | کاپ کیک تولد دخترانه | تزیین کاپ کیک فانتزی | تزیین کاپ کیک با خامه رنگی | تزیین کاپ کیک بدون ماسوره | تزیین کاپ کیک دخترانه وقتی که کیک‌ها را تزیین کردید، آن‌ها را به مدت ۲ ساعت در یخچال بگذارید تا حسابی جا بیفتند. همچنین پیش از آن که کیک را سرو کنید، بگذارید تا ۲۰ دقیقه بیرون از یخچال باشد. این امر موجب می‌شود که کیک شما خوشمزه‌تر شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین کاپ کیک فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین کاپ کیک 1401

توپک های شکری و ژله ای که در رنگ های مختلف موجودند را می توانید روی کاپ کیک بچینید یا نصف کنید و به صورت نیم دایره روی کاپ کیک بگذارید و شکل دهید.
آب نبات های تخت یا گرد شکری که به صورت تک رنگ یا ترکیب چند رنگ وجود دارند. می توانید یک لایه نازک از این آبنبات ها روی کاپ کیک بگذارید یا به تعداد زیاد از آنها استفاده کنید.
می توانید اشکال مختلف ماسوره های قیف های شیرینی پزی را برای تزیین کاپ کیک استفاده کنید. اگر تازه کار هستید و نمی دانید هر یک از انواع قیف برای چیست، این راهنما را مطالعه کنید: ماسوره گرد برای خطوط، نقطه گذاری، نوشتن، پر کردن و روکش کاپ کیک. ماسوره ستاره ای باز برای شکل ستاره ای  دادن به دکور کیک، ماسوره ستاره ای بسته برای شکل گل رز، ماسوره سبد حصیری برای خطوط حصیری و روبان، ماسوره برگ برای شکل برگ و خزه.

همچنین اگر برای خرید کیک، به دنبال یک قنادی هستید، بازدید از لیست کیک دیزاینرها و قنادی های شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

تزیین کاپ کیک 2022

alt

تزیین کاپ کیک دخترانه 

alt

 تزیین کاپ کیک بدون ماسوره  

alt

تزیین کاپ کیک با خامه رنگی 

alt

تزیین کاپ کیک فانتزی 

alt

کاپ کیک تولد دخترانه  

alt

تزیین کاپ کیک با گاناش  

alt

تزیین کاپ کیک ساده در خانه 

alt

تزیین کاپ کیک با خامه  

alt

تزیین کاپ کیک 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها