بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اولین گام برای سرو کردن غذا، انتخاب مواد اولیه آن است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین غذا برای مهمانی جلب می نماییم. 

alt

تزیین غذا برای مهمانی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین غذا برای مهمانی " تزیین مرغ برای سفره شام | تزیین غذا و سالاد و ماست | آموزش تزیین غذا برای مهمانی | تزیین غذا ساده | تزیین سفره مهمانی ساده | عکس سفره غذا ساده | زیباترین تزیین غذا | کانال تزیین سفره غذا یکی دیگر از عناصر کلیدی در سرو کردن غذا ارتفاع است. فقط به فکر پر کردن بشقاب نباشید بلکه به ارتفاع آن هم فکر کنید. لایه بندی و انباشته کردن غذا می تواند ابعاد و ظاهر هیجان انگیزی را به بشقاب غذا بیافزاید. این کوکی ها و وافل های خامه ای که خوشمزه به نظر می رسند، بر روی هم انباشته شده اند و تکه وافلی که به لایه های انباشته شده تکیه کرده است، جذبه و زیبایی بیشتری به بشقاب اضافه میکند و در ضمن فضای خالی بشقاب را نیز پر میکند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین غذا برای مهمانی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین غذا برای مهمانی 1401

برای پذیرایی استاندارد استفاده از فضا، نور و محیط استاندارد و حس چشایی به تنهایی کافی نیست بلکه حس لامسه، استنشاق هوا و بوی خوب نیز در فضا باید مدنظر قرار گیرد. به عنوان مثال اگر بوی بدی در فضا پراکنده شده باشد هرچه قدر غذا کیفیت عالی داشته باشد و پذیرایی بی نقص انجام شود بوی نامطلوب مانع احساس لذت صد درصد در میهمان خواهد شد بنابراین باید به تهویه هوا و محلی که برای پهن کردن سفره و یا سرو غذا اختصاص داده می شود نیز توجه زیادی کرد.
از سبزیجات تازه برای افزودن رنگ و عطر به غذا استفاده کنید. همیشه می توان از جعفری برای این کار استفاده کرد. شوید، تره، نعنا یا گشنیز هم گزینه های مناسبی هستند (در تصویر بالا از گشنیز برای تزیین نوعی پیتزا استفاده شده است).

همچنین اگر برای غذا و دسر، به دنبال یک آشپزخانه هستید، بازدید از لیست تهیه دسر و فینگرفود شهر های ایران  و لیست تهیه غذا شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

تزیین غذا برای مهمانی 2022

alt

کانال تزیین سفره غذا 

alt

زیباترین تزیین غذا 

alt

عکس سفره غذا ساده  

alt

تزیین سفره مهمانی ساده 

alt

تزیین غذا ساده 

alt

آموزش تزیین غذا برای مهمانی 

alt

تزیین غذا و سالاد و ماست 

alt

تزیین مرغ برای سفره شام  

alt

تزیین غذا برای مهمانی 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)


نظرات شما: