بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
پاگشا مراسمی ‌است که طی آن اقوام آقا داماد و عروس خانم آن‌ها را برای بار اول به منزل خود دعوت می‌کنند و هدیه‌ای به عنوان رونما به آن‌ها می‌دهند. از آن پس، پای عروس و داماد به منزل میزبان باز می‌شود و رفت و آمدها آغاز می‌گردد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین غذا پاگشا جلب می نماییم. 

alt

تزیین غذا پاگشا با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین غذا پاگشا "  سفره پاگشا | سورپرایز پاگشا | تزیین سفره شام عروس | تزیین ژله برای پاگشای عروس | ایده های جالب برای پاگشا | غذای پاگشا نی نی سایت | لیست غذا برای پاگشای داماد | غذا برای پاگشای جاری پاگشای کردن عروس و داماد یکی دیگر از رسم های دیرین ما ایرانیان است و به این صورت است که یک مهمانی خانوادگی مخصوص برای عروس و داماد تدارک دیده می شود و همه ی اعضای خانواده عروس و داماد دعوت می شوند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین غذا پاگشا فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین غذا پاگشا 1401

برای انجام تزیینات مخصوص سفره پاگشا می توانید از ایده های خلاقانه مختلف استفاده کنید و این کار را به راحتی انجام دهید. می توانید این تزیینات را با تزیین کردن دستمال ها و چیدمان مرتب میز یا سفره انجام دهید. یکی از مهم ترین این تزیینات، تزیین انواع دسرها و پیش غذاها می باشد. این ایده سفره ی شما را زیباتر خواهد کرد.
در ‌این که عروس و داماد را باید بعد از مراسم عقد دعوت کرد یا بعد از عروسی اختلاف نظر وجود دارد. برخی معتقدند که مراسم پاگشا پس از عروسی معنا پیدا می‌کند که عروس و داماد باهم زندگی می‌کنند. بعضی افراد نیز به علت طولانی بودن دوران عقد معتقدند چون باید با عروس و داماد رفت و آمد کرد و عروس و داماد بعد از عقد نیز یک خانواده محسوب می‌شوند قبل از عروسی باید پاگشا شوند.
در مراسم پاگشا در شهرهای مختلف نوع پذیرایی متفاوت است. در بعضی از شهرها عروس و داماد یک روز کامل از صبحانه تا شام به خانه میزبان دعوت می‌شوند اما به طور معمول و در شهرهایی مثل تهران تنها به یک وعده شام اکتفا می‌شود. پذیرایی مراسم پاگشا بستگی به توان مالی میزبان دارد اما‌ این که عروس و داماد یک وعده غذایی در منزل میزبان حضور داشته باشد لازم است. لزومی‌ندارد که چندین نوع غذا درست کنید همین که یک نوع غذا که مورد پسند همه باشد در سفره قرار دهید کافی است. می‌توانید با  دسر و مخلفات دیگر میز غذای خود را تکمیل کنید.

همچنین اگر برای غذا و دسر، به دنبال یک آشپزخانه هستید، بازدید از لیست تهیه دسر و فینگرفود شهر های ایران  و لیست تهیه غذا شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

تزیین غذا پاگشا 2022

alt

غذا برای پاگشای جاری 

alt

لیست غذا برای پاگشای داماد  

alt

غذای پاگشا نی نی سایت 

alt

ایده های جالب برای پاگشا  

alt

تزیین ژله برای پاگشای عروس  

alt

تزیین سفره شام عروس  

alt

سورپرایز پاگشا 

alt

سفره پاگشا 

alt

تزیین غذا پاگشا 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز