بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
استفاده از بارانی‌های سفید همراه با رنگ‌های نارنجی، قهوه‌ای، آبی و سرکه‌ ای در فصل پاییز زیبایی خاص خود را دارد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مانتو سفید مشکی جلب می نماییم. 

alt

مانتو سفید مشکی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو سفید مشکی " مدل مانتو سفید مشکی 2022 | مدل مانتو سفید مشکی تابستانی | مانتو سفید لاکچری | مدل مانتو سفید مشکی جدید | مانتو سفید مشکی اسپرت | مانتو سفید بلند جلو باز | ست مانتو سفید مشکی با شال | مانتو سفید جلو باز همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در صورت داشتن تیپ رسمی، شلوارهای راسته گزینه مناسبی هستند. در فصل‌ تابستان و ماه‌های گرم سال نیز می‌توانید از دامن شلواری یا شلوارهای گشاد استفاده کنید و یک تیپ خنک و لذت بخش برای خود طراحی کنید. در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو سفید مشکی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو سفید مشکی 1401

همراه با مانتو سفید مجلسی از کفش‌های پاشنه بلند در رنگ‌های مختلف و کیف‌های شانه‌ای کوچک یا کیف دستی فلزی در رنگ‌های براق استفاده کرد. در فصل پاییز نیز بارانی‌های سفید رنگ را می‌توان با بوت‌های بلند و پاشنه بلند یا جوراب شلواری همراه با بوت انکل پوشید.
رنگ سفید نمایانگر خلوص، تمیزی و کمال است و رنگ سیاه قدرت، ظرافت و رمز و راز را می‌رساند. به کار بردن این دو رنگ علاوه بر تکمیل یکدیگر، مجموع تمام خصوصیات گفته‌شده را به استایل اضافه می‌کند. 
تا به حال برایتان پیش آمده به مراسمی دعوت شوید اما دقیقا ندانید چه لباسی برای شرکت در آن مناسب است؟ مثلا قرار است به عنوان همراه در یک مراسم شام حضور پیدا کنید و نمی‌دانید آن مراسم تا چه حد رسمی یا دوستانه است. استایل سفید و مشکی در چنین موقعیت‌هایی می‌تواند راه نجات از دودلی باشد.
یک پیراهن شب زیبا به رنگ سفید که برش‌های عمودی به رنگ مشکی دارد. این خطوط روی بالاتنه منحنی هستند و برجستگی‌های اندام شارلیز ترون زیبا را به رخ می‌کشند و از کمر به پایین عمودی می‌شوند تا بر بلندی قد تاکید کنند. استفاده از یک کت بلیزر روی این پیراهن به نوعی زنانگی و قدرت را ترکیب می‌کند.

مانتو سفید مشکی 2022

alt

مانتو سفید جلو باز 

ست مانتو سفید مشکی با شال 

alt

مانتو سفید بلند جلو باز  

alt

 مانتو سفید مشکی اسپرت  

alt

مدل مانتو سفید مشکی جدید 

alt

مانتو سفید لاکچری  

alt

مدل مانتو سفید مشکی تابستانی  

alt

مدل مانتو سفید مشکی 2022  

مانتو سفید مشکی 1401  

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.7 از 5)


نظرات شما: