بنر
بنر
بنر
بنر
دیزاین ناخن هایتان با رنگ طوسی جذابیت خاصی داشته باشد بهتر است این رنگ زیبا را با سایر رنگ ها نظیر صورتی و مشکی و قرمز و زرد و بنفش و آبی و سبز و سفید و … ترکیب نمایید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طراحی ناخن خاکستری جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن خاکستری با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن خاکستری " طراحی ناخن خاکستری و سفید | طراحی ناخن خاکستری زرد | طرح ناخن خاکستری | طراحیناخن زرد و خاکستری | طرح ناخن خاکستری مشکی | طرح ناخن خاکستری زرد | طراحی ناخن مشکی خاکستری | عکس طراحی ناخن خاکستری | طراحی ناخن با خاکستری خاکِستَری به هرگونه طیف از رنگ‌های میان سیاه و سفید گفته می‌شود. در کل به رنگ سیاه، سفید، و پرده‌های گوناگونِ خاکستریِ میان آن دو، رنگ‌های خنثی گفته می‌شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن خاکستری فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طراحی ناخن خاکستری 1401

لاک طوسی در انواع طیف های مختلف تیره و روشن موجود می باشد و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود از بین تناژهای مختلف طوسی ، رنگی مناسب را انتخاب نمایید.
افرادی که رنگ طوسی را دوست دارند، سعی می‌کنند کمتر با دیگران ارتباط برقرار کنند و معمولا دوستان زیادی ندارند
این افراد به راحتی احساسات خود را بروز نمی‌دهند و سعی می‌کنند که احساسات عاطفی خود را سرکوب کنند
افرادی که رنگ طوسی یا خاکستری را دوست دارند، افرادی بی طرف و بی تفاوت نسبت به همه‌ی مسائل هستند
این افراد، بسیار اهل عمل و آرام هستند و دوست ندارند توجه‌ها را به خود جلب کنند
افرادی که بیشتر لباس خاکستری می‌پوشند، افرادی محافظه کار و قابل اعتماد است

لاک طوسی از انواع رنگ های خنثی و مناسب برای خانم ها در رده سنی مختلف به شمار می رود و شما می توانید به کمک این رنگ لاک جذابیت خاصی را به ناخن های خود ببخشید.
دیزاین ناخن با لاک طوسی در انواع مدل های ساده و کار شده و مجلسی موجود می باشند که هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. اگر تمایل دارید ناخن هایتان طرحی حرفه ای و جذاب تر داشته باشد بهتر است روی سطح ناخن ها از نگین استفاده نمایید همچنین می توانید به کمک شابلون طرح هایی خاص را روی سطح ناخن هایتان ایجاد نمایید.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

طراحی ناخن خاکستری 2022

alt

 طراحی ناخن با خاکستری 

alt

عکس طراحی ناخن خاکستری 

alt

طراحی ناخن مشکی خاکستری  

alt

طرح ناخن خاکستری زرد  

alt

طرح ناخن خاکستری مشکی  

alt

طراحیناخن زرد و خاکستری 

alt

طرح ناخن خاکستری  

alt

طراحی ناخن خاکستری زرد 

alt

طراحی ناخن خاکستری و سفید  

alt

طراحی ناخن خاکستری 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها