بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
زرد روشن، زرد لیمویی، طلایی، کرم و زرد تیره به عنوان طیف های مختلف رنگ زرد شناخته می شوند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طراحی ناخن زرد جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن زرد با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن زرد " طراحی ناخن زرد و مشکی | طراحی ناخن زرد و سفید | طراحی ناخن زرد و طوسی | طراحی ناخن زرد مشکی | طراحی ناخن زرد و نارنجی | طراحی ناخن زرد و بنفش | طراحی ناخن زرد و آبی | طراحی ناخن زرد و خاکستری | طراحی ناخن زرد و توسی زرد روشن، زرد لیمویی، طلایی، کرم و زرد تیره به عنوان طیف های مختلف رنگ زرد شناخته می شوند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن زرد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طراحی ناخن زرد 1401

رنگ زرد نماد خوش بینی، شادی، شور و شوق، سرگرمی، خیرخواهی، اعتماد به نفس، اصالت، خلاقیت، خرد و منطق است. اگر شما تمایل دارید در فصول گرم سال استایلی جذاب و متفاوت داشته باشید بهتر است برای دیزاین ناخن هایتان از لاک زرد استفاده نمایید همچنین این رنگ لاک را می توانید با سایر رنگ ها ترکیب نمایید سپس دیزاین ساده یا حرفه ای را روی سطح ناخن هایتان پیاده سازی کنید. رنگ زرد باعث تحریک سمت چپ مغز شده و به تقویت حافظه و تصمیم گیری سریع تر کمک می کند. گل آفتابگردان، رز زرد، گل داودی، گل کوکب کوهی، لاله زرد، گل شیپوری زرد، گل صد تومانی، گل مرغ بهشتی، گل نرگس، ادریسی زرد، زنبق، ارکید زرد، گل کالاندولا، ختمی زرد، میخک زرد، گل آکاسیا، تاج الملوک طلایی، گل پامچال و اشرفی از گل های به رنگ زرد در طبیعت هستند.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

طراحی ناخن زرد 2022

alt

طراحی ناخن زرد و توسی 

alt

طراحی ناخن زرد و خاکستری  

alt

طراحی ناخن زرد و آبی  

alt

طراحی ناخن زرد و بنفش  

alt

طراحی ناخن زرد و نارنجی  

alt

طراحی ناخن زرد مشکی  

alt

طراحی ناخن زرد و طوسی  

alt

طراحی ناخن زرد و سفید  

alt

طراحی ناخن زرد 1401 | طراحی ناخن زرد و مشکی  

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.8 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: