بنر
بنر
بنر
بنر
رنگ قرمز یا سرخ یکی از رنگ های اصلی و جزو رنگ های گرم طبقه بندی می شود. قرمز رنگی است که برای توصیف آتش و خون به کار می رود و مکمل آن، رنگ سبز می باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طراحی ناخن قرمز جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن قرمز با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن قرمز " طراحی ناخن قرمز | طراحی ناخن قرمز طوسی | طراحی ناخن قرمز مشکی| طراحی ناخن قرمز و سفید | طراحی ناخن قرمز سفید | طراحی ناخن قرمز با ورق طلا | طراحی ناخن قرمز نقره ای | طراحی ناخن قرمز طلایی | طراحی ناخن قرمز جدید | طراحی ناخن قرمز اکلیلی قرمز روشن، قرمز توت فرنگی، سرخابی، خرمایی، ارغوانی، شرابی، یاقوتی و قرمز تیره به عنوان طیف های مختلف رنگ قرمز شناخته می شوند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن قرمز فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طراحی ناخن قرمز 1401

 لاک قرمز از انواع رنگ لاک های شیک و باکلاس است که هیچ وقت از مد نمی افتد و اگر شما تمایل دارید دیزاین جذابی برای ناخن هایتان داشته باشید بهتر است از این رنگ زیبا برای دیزاین ناخن های خود استفاده کنید.
رنگ قرمز باعث آزاد شدن آدنالین در خون شده، انرژی را افزایش می دهد، ضربان قلب را بالا برده و باعث افزایش فشار خون می شود.
لاک قرمز زیبایی خیره کننده ای روی ناخن ها دارد و شما می توانید از این رنگ لاک به تنهایی و یا در کنار برخی رنگ های دیگر برای دیزاین ناخن استفاده کنید. می توانید برای دیزاین ناخن لاک قرمز از ترکیب رنگ مشکی و قرمز و یا ترکیب رنگ سفید و قرمز استفاده کنید که این ترکیب رنگ ها باعث متفاوت به نظر رسیدن دیزاین ناخن های شما می شوند.
 طراحی ناخن با لاک قرمز رو میتونید هم با استایل کلاسیک و هم با استایل مدرن و امروزی ست کنید و زیبایی بیشتری برای استایلتون ایجاد کنید. علاوه براین میتونید این طراحی ها رو هم روی ناخن های بلند و کاشت شده و هم بر روی ناخن ها کوتاه و معمولی اجرا کنید و برای استفاده از این مدل طراحی های ناخنف هیچ محدودیتی در اندازه و شکل ناخن ها وجود نداره.

همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

طراحی ناخن قرمز 2022

alt

بنر

طراحی ناخن قرمز اکلیلی 

alt

طراحی ناخن قرمز 1401 

alt

طراحی ناخن قرمز   

alt

طراحی ناخن قرمز طوسی

alt

طراحی ناخن قرمز مشکی

alt

طراحی ناخن قرمز و سفید 

alt

طراحی ناخن قرمز سفید

alt

طراحی ناخن قرمز با ورق طلا 

alt

طراحی ناخن قرمز نقره ای 

alt

طراحی ناخن قرمز طلایی   

alt

طراحی ناخن قرمز جدید  

alt

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

altalt

alt

alt

altaltaltaltaltaltalt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز