بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
پاییز جشنواره رنگ‌هاست. و در بسیاری نقاط رنگهای گرم و سرد پاییزی در کنار هم زیبایی بدیعی را می‌سازند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای لباس های زیبای پاییزی جلب می نماییم. 

alt

لباس های زیبای پاییزی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" لباس های زیبای پاییزی " لباس های زیبای پاییزی 1401 | لباس زیبای پاییزی | لباس زیبا پاییزی | لباس های زیبای پاییزی | لباس های زیبا پاییزی در بسیاری نقاط رنگهای گرم و سرد پاییزی در کنار هم زیبایی بدیعی را می‌سازند. به دنبال همنشینی رنگ‌های متضاد بگردید و طوری کادر عکس را تنظیم کنید که این تفاوت و تضاد به طور مشهودی پیدا باشد. لباس پوشیدن در فصل پاییز کمی متفاوت تر از دیگر فصول سال است. در پاییز روزها کوتاه تر شده، شب ها طولانی تر هستند و هوا رو به سرما می رود. در این فصل می بایست طوری لباس بپوشید که برای هر نوع هوایی آماده باشید.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لباس های زیبای پاییزی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

لباس های زیبای پاییزی 1401

درجه حرارت در طول پاییز، نوسانات بسیار زیادی دارد. صبح ها هوا خنک بوده، ظهرها گرم و عصر و شب کاملا سرد می باشد. اگر تمام روز خود را سرکار یا دانشگاه هستید، احتمالا نمی توانید با سرد و گرم شدن هوا، لباس هایتان را تعویض کنید. بهترین روش برای این شرایط، پوشیدن لباس ها برروی هم می باشد؛ چراکه در این صورت هر زمان که گرم تان شد می توانید به راحتی یکی از لایه های لباس را درآورید.
یک تاپ جذاب را بر زیر بلوز آستین بلند یقه بازتان بپوشید. یقه باز بلوز باعث خواهد شد تا تاپ جذاب تان نمایان شده و ظاهر خاص و در عین حال گرمی ایجاد می کند.
هودی های گرم و گشاد و بلند هم برای پاییز مناسب خواهند بود. شما به راحتی می توانید هر لباسی که دوست دارید را بر زیر هودی تان بپوشید.
اگر در مکانی زندگی می کنید که هوا در طول پاییز، آنچنان سرد نمی شود، می توانید از کتونی های ساق بلند استفاده کنید.

لباس های زیبای پاییزی 2022

alt

لباس های زیبا پاییزی 

alt

لباس های زیبای پاییزی 1401

alt

لباس زیبای پاییزی  

alt

لباس زیبا پاییزی 

alt

لباس های زیبای پاییزی  

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

alt

altaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(18 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما: