بنر
بنر
بنر
بنر
پوشیدن پالتوی چهارخونه برای خانم ها در رده سنی مختلف مناسب می باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل پالتو پاییزه چهارخونه جلب می نماییم. 

alt

مدل پالتو پاییزه چهارخونه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل پالتو پاییزه چهارخونه " مدل مانتو چهارخونه | مدل مانتو کتی شیک | مانتو تابستانی | مدل مانتو پاییزه | مانتو شیک | جدیدترین مدل مانتو سال 1401 | مدل مانتو کوتاه | پارچه چهارخونه از ترندهای پرطرفدار امسال شومیزهای چهارخانه بلند هستند، این شومیزها که در طول های مختلف دیده می شوند، از بالای ران تا زیر زانو و حتی ماکسی، می توانند در حالت کوتاه به عنوان شومیز یا مانتویی برای نوجوانان پوشیده شوند، دانستن اینکه این سبک پالتو چهارخانه را چظور ست کنیم کار ساده است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پالتو پاییزه چهارخونه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل پالتو پاییزه چهارخونه 1401

به طور کلی در ست کردن لباس‌های چهارخانه باید توجه داشت که سایر آیتم‌های پوشش تاجیحا از پارچه های ساده باشند، این قانون در ست کردن روسری یا شال با پالتو چهارخانه هم صدق می کند، شال‌های ساده و بدون طرح بهترین گزینه هستند. اگر تمایل به استفاده از شال مشکی ساده نداشته باشید، از رنگ درخشانی ههاهنگ با رنگ پالتو چهارخانه خود یا از رنگ‌های نود استفاده کنید. 
می توانید انواع کت های چهارخانه را با شلوار ساده بپوشید و یا برعکس شلوارهای طرح دار چهارخانه را با کت های ساده ست کنید و یک استایل ترندی را داشته باشید، همچنین می توانید از یک ست کامل چهارخانه استفاده کنید و حتما به شما پیشنهاد می کنیم که باقی لباس ها و اکسسوری های خود را ساده استفاده کنید
اگر می خواهید کمی ساده تر چهارخانه های پاییزی را بپوشید از یک دستمال گردن پاییزی و یا شالگردن های نازک پاییزی استفاده کنید.
اگر امسال به دنبال انواع بارونی و کت رفته باشید مطمئن کت های بلند تا مچ پا را زیاد دیده ایید که یکی از ترندهای پاییز امسال است و اگر به لباس های بلند علاقه دارید می توانید از این کت ترندی استفاده کنید.

مدل پالتو پاییزه چهارخونه 2022

alt

مدل پالتو پاییزه چهارخونه 1401  

alt

مدل مانتو چهارخونه 

alt

مدل مانتو کتی شیک   

alt

مانتو تابستانی

alt

مدل مانتو پاییزه

alt

مانتو شیک   

جدیدترین مدل مانتو سال 1401   

alt

مدل مانتو کوتاه 

alt

پارچه چهارخونه  

alt

مدل پالتو پاییزه چهارخونه

مدل پالتو پاییزه چهارخونه جدید

مدل مانتو پاییزه چهارخونه   

مدل مانتو پاییزه چهارخونه در اینستاگرام

مدل مانتو پاییزه چهارخونه جدید

alt

مدل مانتو پاییزه چهارخونه دخترانه   

alt

مدل مانتو پاییزه چهارخونه ریز

alt

مدل مانتو پاییزه چهارخونه اینستاگرام 

alt

مدل مانتو چهارخونه پاییزه زنانه

alt

جدیدترین مدل مانتو پاییزه چهارخونه   

alt

alt

altaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(18 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها