بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
وجود شال، کلاه بافتنی دخترانه، دستکش و سایر لوازم جانبی زمستانی، برای همه کسانی است که می خواهند در ماه های سرد سال احساس گرما و راحتی داشته باشند، ضرورت دارد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل کلاه بافتنی جلب می نماییم. 

alt

مدل کلاه بافتنی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل کلاه بافتنی " مدل کلاه بافتنی دخترانه جدید | مدل کلاه بافتنی دخترانه 2021 | مدل کلاه بافتنی پسرانه | مدل کلاه بافتنی دخترانه با میل | کلاه بافتنی دخترانه | مدل کلاه دخترانه | مدل کلاه بافتنی افتاده دخترانه | مدل کلاه بافتنی دخترانه با توضیح یکی از زیباترین و شیک ترین لباس های زمستانی برای خانم ها استفاده از کلاه و شال گردن است.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کلاه بافتنی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل کلاه بافتنی 1401

جنبه اولیه و مهم که شما باید برای خرید این نوع کلاه در نظر بگیرید، فرم چهره شماست. مهم نیست که چه نوع کلاه بافتنی مد شده است و یا تا چه اندازه گران قیمت باشد، اگر با فرم صورت شما منطبق نباشد، به سختی می توانید احساس زیبایی کنید.
چهره بیضی: خانم ها با فرم چهره بیضی، خوش شانس هستند، زیرا این فرم چهره متعادل و متناسب است و اجازه می دهد تقریبا هر نوع کلاه بافتنی را بپوشید. کلاه بافتنی کشباف معمولی، کلاه پشمی گرد، شال روسری، کلاه روسی لبه دار (کلاه معروف سربازان روسی)؛ بنابراین شما آزاد هستید که با هر نوع کلاه بافتنی را امتحان کنید، تا بهترین گزینه برای لباس و سبک شخصی خود را پیدا کنید.
چهره گرد: خانم هایی که دارای چهره های گرد هستند باید به دنبال کلاه های لبه دار گرد و پهن، تاج دار (منگوله دار)، سبک های نامتقارن و گزینه های کمی بزرگ باشند. این موارد ظاهر صورت آن ها را باریک، کشیده تر و متعادل تر نشان می دهد. از انتخاب کلاه های تنگ و کلاه های کشباف گرد اجتناب کنید، چرا که تمرکز را به گردی صورت خود جلب خواهید کرد.
چهره مثلثی یا قلب: افرادی که دارای چهره مثلثی یا قلب شکل هستند باید به دنبال کلاه های تنگ، شال و گزینه هایی که دارای کشباف های باریک هستند، بروند.
چهره مربعی: برای گردتر کردن صورت مربع شکل خود، به دنبال کلاه های مرطوب، که انحنای بیشتری به فرم صورت شما می دهد باشید. کلاه های بافتنی دخترانه نامتقارن نیز می تواند فرم چهره شما را بهتر نشان دهد.
چهره مستطیل یا کشیده: برای اینکه فرم صورت خود را کوتاه تر کنید و آن را به صورت ایده آل و متناسب نشان دهید، اولویت را به کلاه هایی که پیشانی شما را می پوشانند و گونه ها را بیشتر به نمایش می گذارند، بدهید.

مدل کلاه بافتنی 2022

alt

مدل کلاه بافتنی 1401 

alt

مدل کلاه بافتنی دخترانه جدید 

alt

مدل کلاه بافتنی دخترانه 2021    

alt

مدل کلاه بافتنی پسرانه 

alt

مدل کلاه بافتنی پسرانه 

alt

مدل کلاه بافتنی دخترانه با میل   

alt

مدل کلاه بافتنی دخترانه با میل   

alt

کلاه بافتنی دخترانه 

alt

کلاه بافتنی دخترانه  

alt

مدل کلاه دخترانه  

alt

مدل کلاه بافتنی افتاده دخترانه  

alt

مدل کلاه بافتنی دخترانه با توضیح 

alt

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltalt

alt

altaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(29 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


نظرات شما:
 • فاطمه جمعه, 06 آبان 1401

  فوق العاده

 • نیکا چهارشنبه, 13 مهر 1401

  عالی

 • شیرین اصغری چهارشنبه, 13 مهر 1401

  عالی

  پاسخ مدیر:

  ممنون از شما دوست عزیز سوربان.