بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزئین تخم مرغ جلب می نماییم. 

alt

تزئین تخم مرغ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزئین تخم مرغ " تزیین تخمه مرغ عروس و داماد | تزیین تخمه مرغ ساده | تزیین تخمه مرغ آب پز برای مدرسه | تزیین تخمه مرغ هفت سین با پارچه | تزیین تخمه مرغ عروسکی موش | نقاشی روی تخمه مرغ با گواش | تزیین مرغ | نقاشی تخمه مرغ کودکانه اگر تخم مرغی شکست یا ترک برداشت، محتویات آن را در یک ظرف تمیز دردار ریخته و در یخچال قرار دهید و در اسرع وقت استفاده کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزئین تخم مرغ فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزئین تخم مرغ 1401

برای درست‌کردن تخم مرغ آب‌پز سفت، تخم مرغ‌ها را در کف ظرف قرار دهید. بهتر است ظرفی انتخاب کنید که تخم مرغ‌ها فضای زیادی برای حرکت‌کردن در آن نداشته باشند؛ چون درغیراین‌صورت ممکن است تخم مرغ‌ها پیش از آنکه سفیده‌ آنها جامد شود، ترک بخورند. درون ظرف، به‌اندازه‌ای آب خنک بریزید که سطح آب ۲٫۵ تا ۵ سانتی‌متر از تخم مرغ‌ها بالاتر بیاید. تخم مرغ تازه، با بهترین حالت تا زمان تاریخ انقضا سالم می ماند

زرده یا سفیده تخم مرغ ، ظرف ۲ تا ۴ روز
تخم مرغ آبپز شده، در عرض یک هفته
غذاهای با تخم مرغ، ظرف ۳ تا ۴ روز
تخم مرغ یخ زده (مخلوط شده)، ظرف چهار ماه

تخم مرغ را خوب مخلوط کنید، در ظروف فریزر بریزید و به خوبی هم بزنید. برچسبی را روی ظرف بزنید و تعداد تخم مرغ ها را تاریخ نویسی کنید.ش

تزئین تخم مرغ 2022

alt

تزئین تخم مرغ 1401  

alt

تزیین تخمه مرغ عروس و داماد 

alt

تزیین تخمه مرغ ساده 

alt

تزیین تخمه مرغ ساده

alt

تزیین تخمه مرغ آب پز برای مدرسه    

alt

تزیین تخمه مرغ هفت سین با پارچه 

alt

تزیین تخمه مرغ عروسکی موش 

alt

نقاشی روی تخمه مرغ با گواش 

alt

تزیین مرغ    

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(11 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما:
  • فاطمه احمدی پنجشنبه, 21 مهر 1401

    بد