بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و مدلهای النگو کارتیه ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

النگو کارتیه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" النگو کارتیه " النگو کارتیه 2023 | النگو کارتیه طلا دیجی کالا | النگو طلا کارتیه | النگو کارتیه طلا قیمت | النگو کارتیه لاو | النگو کارتیه بدل | النگو کارتیه جدید | النگو کارتیه دیجی کالا | النگو کارتیه  توجه داشته باشید در صورت ظريف بودن النگو بايد بیشتر از آن مراقبت کنید. چون النگوهای باریک و ظریف با کوچک‌ترین ضربه یا فشاری ممکن است خم یا دچار شکستگی شوند. برای پیشگیری از این مشکلات، در زمان انجام فعالیت‌های سنگین که احتمال آسیب دیدن النگوها زیاد است، این زیورآلات را از دستتان خارج کنید. اگر امکان درآوردن مرتب النگوها را ندارید، در نگهداری از آن‌ها بسیار کوشا و مراقب باشید که فشاری به آن‌ها وارد نشود.

النگو کارتیه 1402

النگو طلا را که همه می‌شناسیم، یک نوار باریک یا پهن از جنس طلا است که به دور مچ دست برای زینت استفاده می‌شود. پهنای النگوها غالباً کمتر از نیم سانتی‌متر تا دو سانتی‌متر یا بیشتر است. مدل‌هایی که خیلی پهن هستند را اصطلاحاً تک‌پوش می‌نامند. چون به دلیل پهن بودنشان نمی‌توان از دیگر النگوها در کنارشان استفاده کرد.
به طور کلی، در طراحی انواع تک پوش طلا می‌توان انواع حکاکی، نگین کاری و اجرای طرح‌ها و نقش‌های متنوع را مشاهده کرد. امروزه این نقش‌‌ونگارها صرفاً جنبه‌ تزیینی دارند. اما در گذشته بیانگر اعتقادات مذهبی، نمادهای اجدادی و قبیله‌ای بوده که نسل‌به‌نسل منتقل می‌شد.

النگو کارتیه 2023

alt

النگو کارتیه 2023 

alt

بنر

النگو کارتیه طلا دیجی کالا   

alt

النگو طلا کارتیه  

alt

النگو کارتیه طلا قیمت  

alt

النگو کارتیه لاو  

alt

النگو کارتیه بدل  

alt

النگو کارتیه جدید

alt

النگو کارتیه دیجی کالا   

alt

النگو کارتیه نی نی سایت 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(31 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها