بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
پانچو یکی از لباس‌های پرطرفدار پاییزی و زمستانی است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و مدلهای مانتو پانچ جدید ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

مانتو پانچ جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو پانچ جدید " مانتو پانچ جدید 2023 | مدل مانتو پانچ جدید اینستاگرام | مدل مانتو پانچ جلو باز جدید | مدل مانتو پانچ پاییزه جدید | مدل مانتو پانچ جدید 2023 | مدل مانتو پانچ ساده | مانتو پانچ جلو باز | مدل مانتو پانچ جلو باز دخترانه | مانتو پانچ دخترانه پانچو لباسی است که از پارچه‌های تقریبا ضخیم پاییزی و زمستانی تهیه می‌شود و معمولا روی لباس‌های دیگر آن را می‌پوشند. ازآنجاکه پانچوها خودشان گشاد هستند، پوشیدن روسری‌های بزرگ و شال‌های حجیم که دورتان پیچیده شوند اصلا جالب نخواهد بود. روسری‌های کوچک‌تر و شال‌هایی که پارچه آنها لَخت باشد بهتر است. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو پانچ جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو پانچ جدید 1402

نیم بوت، چکمه های بلند و یا کفش های آکسفورد یا کفش های آگ از مناسب ترین کفش ها برای ست کردن با پانچو هستند. برای داشتن استایل کژوال و دخترانه می توانید پانچو را همراه کتانی و شلوار جین بپوشید.
برای داشتن استایل زمستانی شیک و زیبا با کیف و کفش مناسب، جهت استایل دخترانه  می‌توانید از کیف و کفش هماهنگ با طیف رنگی پالتوی خود استفاده کنید. معمولا استفاده از رنگ‌بندی گرم به همراه رنگ‌های خنثی استفاده کنید و استایلی کلاسیک یا به روز برای خود بسازید.
بهتر است زمان استفاده از پانچو از کیف های بزرگ استفاده نکنید و از کیف های دستی استفاده نمایید. اگر مدل گشاد پانچو را نمی پسندید بستن یک کمربند چرم زنانه کمر شما باریک تر نشان می دهد.

مانتو پانچ جدید 2023

alt

مانتو پانچ جدید 2023 

alt

مدل مانتو پانچ جدید اینستاگرام

alt

مدل مانتو پانچ جلو باز جدید    

alt

مدل مانتو پانچ پاییزه جدید 

alt

مدل مانتو پانچ جدید 2023   

alt

مدل مانتو پانچ ساده  

alt

مانتو پانچ جلو باز 

alt

مدل مانتو پانچ جلو باز دخترانه 

alt

مانتو پانچ دخترانه   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(35 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)


نظرات شما: