بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای فرنچ ناخن گلدونی ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

فرنچ ناخن گلدونی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" فرنچ ناخن گلدونی " 33 فرنچ ناخن گلدونی 2023 | فرنچ ناخن گلدونی بلند | فرنچ ناخن گلدونی کوتاه | فرنچ ناخن گلدونی سفید | فرنچ رنگی ناخن گلدونی | اموزش فرنچ ناخن گلدونی

 سوهان کشی در این نوع کاشت ناخن به شدت حائز اهمیت است. به خصوص که لازم است از دستگاه سوهان ناخن برقی استفاده نمایید. در صورت تخصص نداشتن در زمینه کار با سوهان ناخن برقی ممکن است روی پوست اطراف ناخن خود زخم ایجاد کنید. پس حتما قبل از آموزش کامل کاشت ناخن با سوهان برقی را یاد بگیرید و بعد از یادگیری اصولی با مشاور متخصص ناخن کار مشورت کرده و دستگاه مناسب سوهان کشی را که مدت طولانی برای شما کار کند را انتخاب نمایید.
ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل فرنچ ناخن گلدونی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

فرنچ ناخن گلدونی 1402

هنگام خرید نیپر سعی کنید با کیفیت ترین مدل را انتخاب کنید و نگران هزینه ای که پرداخت می کنید نباشید. نیپپرهای کم کیفیت و ارزان کارایی لازم را ندارند و در نهایت یا باعث ایجاد زخم در اطراف ناخن می شوند و یا پوسته هایی در اطراف ناخن به جا می گذارند که ظاهر بسیار بدی به ناخن می دهد. نیپر باید تیز باشد. نیپرهای با سر کوچک کارایی بیشتری در مانیکور دارند و برای راحتی در استفاده، نیپر باید دسته فنری داشته باشد.
انتخاب رنگ پودر به سلیقه مشتری انجام می شود و در روند کار کاشت ناخن و موادگذاری تاثیری ندارد، اما بافت پودر کاشت ناخن تاثیر زیادی در مواد گذاری دارد و از ترفند های کاشت ناخن است. از پودر هایی با بافت خیلی ریز استفاده کنید، مواد گذاری با پودر های با بافت بسیار ریز راحت تر و بهتر انجام می شود. این نکته را در نظر داشته باشید که احتمال هوا گرفتن کاشت ناخن وقتی از پودرهای اکلیلی یا شاین دار با اکلیل های درشت استفاده می کنید بیشتر است.

فرنچ ناخن گلدونی 2023

alt

33 فرنچ ناخن گلدونی 2023 | فرنچ ناخن گلدونی بلند 

alt

بنر

فرنچ ناخن گلدونی کوتاه | فرنچ ناخن گلدونی سفید 

alt

فرنچ رنگی ناخن گلدونی | اموزش فرنچ ناخن گلدونی   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(11 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز