بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

کیک تولد پسرانه:

جشن تولد یکی از رویداد های مهم زندگی هر شخص است. معمولا کودکان به این روز اهمیت زیادی می دهند وتمایل دارند حتما جشن تولد بسیار منحصر به فردی داشته باشند. انواع کیک تولد پسرانه محدود به شکلاتی یا ساده بودن آنها نیست بلکه مانند کیک تولد دخترانه دارای طرح و تنوع بالایی است. کیک تولد پسرانه در تم های مختلف و با سنین مختلف دسته بندی می شود شما می توانید بر اساس سلیقه خود اقدام به سفارش آنها دهید.

در انتخاب کیک تولد پسرانه شما ابتدا باید از سلیقه پسرتان مطلعه باشید تا بتوانید کیکی مناسب را پیدا کنید. طرز تهیه کیک نیز بسیار مهم است. ابتدا باید از مواد اولیه مرغوبی تهیه شود که به سلامت کسی آسیب نزند. فاکتور های دیگری که در انتخاب کیک تولد پسرانه اهمیت دارد، ظاهر کیک است. معمولا کیک ها توسط موادی مانند خمیر فوندانت، خامه طراحی می شوند و اشکال مختلفی دارند.

انواع کیک تولد پسرانه

در طراحی کیک تولد پسرانه آیتم های زیادی وجود دارد. مثلا سن یکی از آیتم های مهم در طراحی کیک تولد پسرانه است. پسران خرد سال علاقه زیادی به کیک ها با طراحی حیوانات نشان می دهند در صورتی که پسران سنین۶ تا ۱۳سال علاقه مند به شخصیت های داستانی مانند مرد عنکبوتی، بت من، سوپرمن و.... هستند. و دوست دارند. کیک تولد آنها نیز همان شخصیت ها باشد. پسران بالای ۱۳تا ۱۷ سال، جز نوجوانان حساب شده و تم های بزرگ سال و یا ورزشی دوست دارند. این تفکیک سن باعث شده تا طرح های مختلفی بر اساس سلیقه و سن و سال افراد در کیک تولد به وجود آید.

محبوب ترین کیک تولد پسرانه

بیشتر مخاطبان کیک تولد پسرانه خردسالان یا کودکان هستند.کیک هایی که با خمیر فوندانت تهیه می‌شوند، تنوع زیادی داشته و پر مخاطب ترین نوع کیک تولد پسرانه هستند. کیک تولد پسرانه با روکش خامه تنوع زیادی ندارد و به همین علت آنچنان به عنوان کیک تولد لاکچری شناخته نمی شود.

رنگ استفاده شده در کیک تولد پسرانه بیشتر رنگ های گرم و خنثی است. رنگ هایی مانند صورتی یا نیلی در این کیک ها استفاده نمی شود. رنگ آبی از جمله رنگ‌هایی که در بین کیک تولد دخترانه و کیک تولد پسرانه مشترک است. امروزه حتی برای شغل های مختلف نیز کیک تهیه می شود. مانند شغل پزشکی، مهندسی، و.... که با تم پسرانه یا دخترانه طراحی شده و می تواند گزینه خوبی برای تولد بزرگسالان باشد.

اگر برای برگزاری تولد، به دنبال یک سالن تولد زیبا و لوکس برای تولد در تهران هستید، بازدید از سالن تولد سیترا بکایی را فراموش نکنید. امیدواریم این مطلب سوربان مورد توجه شما قرار بگیرید.

کیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانهکیک تولد پسرانه


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:با ما بهترین بازدهی تبلیغات رپورتاژ را تجربه کنید:

خرید رپورتاژ آگهی