بنر
بنر
بنر
بنر

طالع بینی ازدواج زنان اردیبهشتی با ماه های دیگر چگونه است؟ زنان اردیبهشتی با مردان کدام ماه بیشتر به توافق می رسند؟ ویژگی زنان اردیبهشت ماهی چیست؟ خب، ما آمده ایم با یک مطلب بسیار هیجان انگیز و بامزه که سعی داریم در آن علاوه بر تشریح خانم های اریبهشتی، بگوییم که زن متولد اردیبهشت با مردان کدام ماه تفاهم بیشتری خواهد داشت. با ما همراه باشید!

(توجه کنید که طالع بینی، کاملا جنبه سرگرمی دارد و این مطلب با توجه به مقالات موجود در سایت ها و منابع دیگر تدوین شده)

طالع بینی ازدواج زنان اردیبهشتی با ماه های دیگر - با کی کنار میاد؟

زن اردیبهشت با فروردینی : زنان ازدبهشتی با مردان فروردینی ممکن است مشکلاتی درباره عقاید و طرز نگرش به زندگی و مسائل پیدا کنند اما با گذر زمان کم کم با هم کنار می آیند.

زن اردیبهشت با مرد اردیبهشتی : رابطه زن و مرد اردیبهشتی کمی دچار چالش می شود و ممکن است هر دوی آن ها لجباز و یک دنده باشند، اما می توانند همدیگر را دیوانه وار دوست بدارند!

زن اردیبهشت با مرد خردادی : خانم اردیبهشتی با آقایان خردادی سر مسائل مختلف بحث های زیادی خواهند کرد و شاید اصلا رابطه شان سر انجام نداشته باشد!

زن اردیبهشت با مرد تیری : یک رابطه گرم و صمیمی با درک متقابل که می تواند بسیار آرام و رمانتیک باشد. 

زن اردیبهشت با مرد مردادی : مرد مردادی زن اردیبهشتی را از هر نظر درک می کند و از این جهت در مواقع و چالش های مختلف زندگی باهم تفاهمات زیادی خواهند داشت.

زن اردیبهشت با شهریوری : رابطه ای پر شور و هیجان و پر از ماجراجویی و حتی فداکاری! خانم و آقای اردیبهشت و شهریور همیشه پشت همدیگر هستند.

زن اردیبهشت با مرد مهری : رابطه ای نسبتا خوب و پر از محبت اما در کنار حسادت هایی که از طرف هر دو پیش می اید و ممکن است جار و جنجال به پا کند!

زن اردیبهشت با مرد آبانی :  رابطه ای که با شور و هیجان شروع می شود اما اگر حواستان نباشد با سردی رو به رو می شوید! پس حواستان را جمع کنید تا در دوره زندگی خود شعله عشق کم نشود.

زن اردیبهشت با مرد آذری :  مردی که عاشق هیجان است و زنی که دوست دارد با آرامش زندگی کند! اگر می توانید با این ویژگی ها کنار بیایید می توان رویش حساب کرد.

زن اردیبهشت با مرد دی ماهی : رابطه ای طولانی، عالی و گرم! هر دو طرف به خوبی یکدیگر را درک می کنند و با راه حل های عالی از کنار مواقع حساس عبور می کنند.

زن اردیبهشت با مرد بهمنی : در این رابطه یعنی زن اریبهشتی با مرد بهمن کمی تفاوت در روش تفکر و حل مسائل وجود خواهد داشت اما اگر درک متقابل داشته باشید می توانید ادامه دهید.

زن اردیبهشت با مرد اسفندی : رابطه ای پر رمز و راز که دور از نظرات و دخالت های دیگران می تواند شکوفا شود و همصحبت های خوبی برای یکدیگر خواهید بود.

alt

خصوصیات زن های اریبهشتی - ویزگی های زن اردیبهشت ماهی در زندگی مشترک

نماد: ثور

زن های متولد اردیبهشت پر از حس زنانگی هستند، عشق برای آن ها از نان شب واجب تر است و اگر اجساسی در رابطه نباشد خیلی طول نمی کشد که آن را تمام می کنند. از خصوصیات زنان متولد اردیبهشت این است که بسیار صبور هستند و با دوره های سخت زندگی خودشان را به سرعت وفق می دهند. اما این صبر طولانی آن ها جایی دارد و اگر تمام شود همه چیز را به نابودی می کشند و بسیار خونسرد از کنار آن می گذرند. در واقع فاصله بین تمام شدن صبر و عصبانیت آن ها مثل یک موی باریک و نازک است.

آن ها مهربان هستند و برای خانواده خود حاضر به از خود گذشتگی می باشند. زنان متولد اردبهشت در کنار مهربانی و از خود گذشتی عاشق رهبری و در دست گرفتن اوضاع هستند و به خوبی از پس آن برمیایند.

او از رشک و حسد جدا نیست. از او انتظار نداشته باشید که به راحتی ببخشد و پشت سر بگذارد، اما اگر بخشید بدانید با تمام وجودش است. او با خونسردی تصمیم می گیرد تا با کسی که به او بد کرده، هیچ کاری نداشته باشد و دلیل آن هم بسیار ساده است زیرا این کار برای آن است که در آینده دوباره از همان قسمت، آسیب نبیند.

وقتی ازدواج می کند، همسر، منزل، آشپزخانه و فرزندانش برای او اهمیت بسیاری پیدا می کنند و تلاش زیادی می کند تا مادر و همسری همه چیز تمام. از نظر او وفاداری یعنی همه چیز به همین دلیل از همسرش نیز انتظار دارد که مثل خود او وفادار باشد. به احتمال 99% از زن اردیبهشتی خیانت نخواهید دید.

در واقع یکی از مهم ترین چیزهایی که درباره طالع بینی ازدواج زنان اردیبهشتی با ماه های دیگر باید به آن اشاره کنیم این است که آن ها در مواقع حساس سریعا راه حل پیدا می کنند و تامین کننده خانواده خود می باشند.

اکثر خانم های اردیبهشت ماهی کمی خودرای هستند و در تربیت فرزندانشان بسیار حساس خواهند بود، به حقشان قانع هستند و هرگز به چیزی که مال کس دیگری است چشم ندارند. دیده شده که خانم های این ماه بسیار کمک کردن را دوست دارند و تا جایی که می توانند به دیگران در شرایط مختلف کمک می کنند.

 

خب، خانم های اریبهشتی نظر شما چیست؟ کدام مورد را درباره خود قبول ندارید؟ در بخش نظرات با ما و خوانندگان دیگر به اشتراک بگذارید.به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها