بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از مهمترین موضوعات در انتخاب کیک عروسی طراحی و شکل ظاهری کیک عروسی می باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای کیک عروسی جلب می نماییم. 

alt

کیک عروسی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" کیک عروسی " کیک عروسی خاص | کیک عروسی لاکچری | کیک عروسی ایرانی | مدل کیک عروسی | قیمت کیک عروسی | رمانتیک کیک عروسی | کیک عروس داماد | کیک عروسی لاکچری چند طبقه همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کیک عروسی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین کیک عروسی می تواند با فوندانت یا خامه انجام شود. دیزاین کیک با فوندانت هزینه بیشتری برایتان دارد اما تزییناتی که با خمیر فوندانت انجام می شود بسیار زیبا و خاص است. با اینکه طعم خامه روی کیک بسیار بهتر از خمیر فوندانت است اما با فوندانت شکل ظاهری زیباتر و یکدست برای کیک عروسی دارید. ضمن اینکه خمیر فوندانت در گرما مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد ولی خامه در هوای گرم تغییر شکل می دهد.

کیک عروسی 1401

شاید آوردن این موضوع در میان نکات پر اهیمت در انتخاب کیک برای شما کمی عجیب باشد . ما با تجربه چندین ساله خود در باغ تالار دشت شقایق و برگزاری مراسم های عروسی و نامزدی و برخورد با مهمانهای عروس خانمها و آقا دامادها این نکته را به شما یادآور میشویم که طعم کیک عروسی و میزان کیکی که به هر مهمان میرسد هم با اهمیت است . فراموش نکنید که اگر کیک بیش از اندازه شیرین باشد یا خامه زیادی در آن بکار رفته در آن زیاد باشد و یا حتی اگر میوه های مورد استفاده در آن سیاه شده باشد و حتی در مواردی خشک بودن کیک باعث میشود که مزه و طعم کیک را تحت تاثیر گذاشته و برای مهمانهای شما مطلوب نباشد و این برای مراسمی که شما در آن هزینه بسیار کرده اید نکته خوبی نیست .

همچنین اگر برای کیک عروسی، به دنبال یک قنادی هستید، بازدید از لیست کیک پزها عقد و عروسی سایت سوربان را فراموش نکنید.

کیک عروسی 2022

alt

کیک عروسی لاکچری چند طبقه 

alt

کیک عروس داماد  

alt

رمانتیک کیک عروسی  

alt

قیمت کیک عروسی  

alt

مدل کیک عروسی  

alt

 کیک عروسی ایرانی  

alt

کیک عروسی لاکچری 

alt

کیک عروسی خاص  

alt

کیک عروسی 1401  

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(15 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: