بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

رپورتاژ آگهی/ خرید لباس عروس می‌تواند برای هر کسی، یک تجربه هیجان‌انگیز باشد، ولی برای برخی نیز، انتخابی استرس‌زا و بسیار دشوار است.در این مطلب نکات کاربردی پیرامون انتخاب لباس عروس و پاسخ تمام سوالاتی که در مورد خرید لباس عروس به ذهن هر کسی می‌رسد را بیان می‌کنیم.

نکات خرید لباس عروس

بهترین زمان برای خرید لباس عروس

احتمالا اولین چیزی که بعد از خرید حلقه ازدواج ذهن شما را درگیر می‌کند، خرید لباس عروس زیبا و مناسب است. اگر در دوران نامزدی هستید، پیشنهاد می‌کنیم در این مدت لباس‌ عروس‌های موجود در بازار را هم بررسی کنید. اگر زودتر جستجو برای لباس عروس را آغاز کنید، می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین لباس‌ عروس‌های جدید هر شش ماه یک بار وارد بازار می‌شوند، پس می‌توانید مطمئن شوید که آخرین مدل‌های موجود لباس عروس را بررسی کرده‌اید.

شش تا نه ماه قبل از عروسی، بهترین زمان برای خرید لباس عروس

وقتی که به بیشتر مزون‌ های لباس عروس سر می‌زنید و لباس مناسب خود را می‌خرید، این لباس برای شما خاص و شیرین خواهد بود ولی توجه داشته باشید، چهار تا شش ماه برای انتخاب و دوخت لباس و دو تا چهار هفته برای تغییرات و اصلاحات آن نیاز خواهید داشت. البته می‌توانید اگر لباس عروستان زود آماده شد، یک ماه قبل از عروسی در کمد خود نگه دارید و به بقیه امور مربوط به عروسی برسید. ولی در کل، موارد بالا استثنا هستند و شما می‌توانید، لباس عروس را در بازه زمانی کوتاه‌تری دریافت کنید. اما اگر می‌خواهید خیالتان از بابت خرید لباس عروس مناسب راحت باشد، شش تا نه ماه قبل از عروسی زمان مناسبی برای شروع جستجو و اقدام به خرید است.

اکثر مزون‌ها با تعیین وقت قبلی کار می‌کنند

در اکثر مزون‌های لباس عروس خدمات تخصصی عروس هم ارائه می‌شود. هر مزون لباس عروس ، با توجه به سبک هر عروس به طور مجزا خدمات خود را به افراد ارائه می‌دهد. زمانی را برای رفتن به مزون‌های عروس انتخاب کنید که تمرکز و توانایی در امتحان کردن چند لباس را داشته باشید. اکثر سالن‌های لباس عروس تنها با تعیین وقت قبلی کار می‌کنند، بنابراین حتما سر وقت در مزون حاضر باشید تا قرارتان لغو نگردد. همچنین اکثر مزون‌ها به شما اجازه دیدن همه لباس‌ها را می‌دهند تا لباس مناسب خود را انتخاب کنید.

خرید لباس عروس
چند مزون عروس را برای بازدید از قبل انتخاب کنید

به صورت حضوری به مزون‌ها و بوتیک ها سر زدن، کار شما را راحت می‌کند، ولی نیازی نیست به همه مزون‌ها بروید. خودتان گزینه‌هایی را که مناسب سبک و سلیقه شما نیستند را از لیست حذف کنید. برای پیدا کردن یک لباس عروس سبک، راحت، زیبا و در عین حال ارزان لازم است به چند سالن سر بزنید و در اولین مزون سفارش ندهید. اگر در سه سالن اولی که رفتید، لباس مورد نظرتان را پیدا نکردید، بهتر است از مزون های بیش‌تری دیدن کنید و مدل‌های متنوع‌تری را امتحان کنید.

لباس‌هایی که در مزون می‌بینید، نمونه هستند

در اکثر سالن‌ها، می‌توانید لباس‌هایی را که حدودا ۸ تا ۱۲ تغییر سایز می‌دهند را انتخاب و پرو کنید. پس از آن‌که یکی از آن‌ها را پسندید، می‌توانید لباسی از همان مدل، با اندازه مخصوص به خودتان خریداری کنید. می‌توانید لیستی از انتظارات خود از لباس عروس را همراه داشته باشید تا هر لباسی که می‌پوشید را با آن مقایسه کنید.

منبع: چی بپوشمبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


پیشنهادها برای شما

مزون گالانت تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون عروس رها زارعی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون عروس ساویس (بهناز بایرامی) کرج

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
البرز

مزون لباس عروس فوزیه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون عروس پیفون تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس در جنوب تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس در شرق تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها