بنر
بنر
بنر
بنر
تقریباً ۲۶ سال از اولین نمایش «تایتانیک» می گذرد، اگر برایتان جالب است ببینید گذر زمان چه تاثیری بر چهره بازیگران این فیلم گذاشته است تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

فیلم تایتانیک که یک اثر حماسی عاشقانه به نویسندگی و کارگردانی جیمز کامرون می باشد در زمان خود یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما شد و عشق رز و جک با بازی کیت وینسلت و دی کاپریو مورد توجه قرار گرفت.

بعد از ۲۶ سال از اکران پرفروش ترین اثر سینمایی دنیا که جوایز زیادی در زمان خود کسب کرده بود تصاویری از چهره های مطرح این فیلم در گذر زمان را در ادامه مشاهده می کنید. در ادامه عکس ها از بازیگران فیلم تایتانیک بعد از ۲۶ سال را در سوربان مشاهده کنید.

alt

بازیگران تایتانیک

فیلم «تایتانیک»، پس از انتشار آن در سال۱۹۹۷ چندین رکورد را شکست. «تایتانیک»، اولین فیلمی بود که فروش آن به مرز میلیارد دلار رسیده است و تا به امروز، رکورددار کسب اکثر جوایز اسکار، توسط یک فیلم است.

بنر

اما به غیر از آن، بازیگران این اثر فراموش نشدنی، به لطف بازی‌ های تاثیرگذارشان در ذهن همه کسانی که تا به حال این فیلم را تماشا کرده‌اند مانده اند. تقریباً ۲۶ سال از اولین نمایش «تایتانیک» می گذرد، جالب است ببینیم گذر زمان چه تاثیری بر چهره این بازیگران گذاشته است.

این اثر سینمایی یکی از پرفروش ترین فیلم های زمان خود بود که در سال ۱۹۹۷ میلادی، ۱.۸ میلیارد دلار فروخت و به همین خاطر پس از آواتار، دومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای جهان محسوب می شود.

تایتانیک، یک فیلم حماسی-عاشقانه به نویسندگی و کارگردانی جیمز کامرون است و در خلال این داستان عاشقانه، ماجرای غرق شدن کشتی بسیار بزرگ تایتانیک نیز به تصویر کشیده است.

سرنوشت و تغییر چهره بازیگران فیلم تایتانیک

کیت وینسلت / رز دیویت بوکاتر

alt

alt

کیت وینسلت معتقد است، انجام عمل زیبایی خلاف اصول اخلاقی ای است که پدر و مادرش او را با آن ها بزرگ کرده اند و زیبایی طبیعی است. وینسلت تاکید دارد که یک بازیگر است و دلش نمی خواهد حالت چهره اش را فریز کند.

لئوناردو دی کاپریو / جک داوسون

alt

alt

کتی بیتس / مارگارت براون

alt

alt

بیلی زین / کالدون هاکلی

alt

alt

فرانسیس فیشر / روث دیویت بوکاتر

alt

alt

ویکتور گاربر / توماس اندروز

alt

alt

برنارد هیل / کاپیتان

alt

alt

سوزی آمیس / نوه رز

alt

alt

داستان فیلم تایتانیک

«تایتانیک» برندهٔ ۱۱ جایزهٔ اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شد که با «بن هور» (۱۹۵۹) از لحاظ تعداد برد اسکار برای یک فیلم تک قسمتی برابری می کند. «تایتانیک»، با ۱٫۸۴ میلیارد دلار فروش آغازین در جهان، نخستین فیلمی بود که به مرز فروش یک میلیارد دلاری رسید.

جک که کارش نقاشی است و بلیط تایتانیک را در شرط بندی برنده شده و رز، که یک جوان ۱۷ ساله ثروتمند است و قرار است با کشتی به آمریکا رفته و با نامزد خود ازدواج کند، به تدریج با هم آشنا شده، عاشق هم می شوند و ماجراهای جالبی را رقم می زنند.

این فیلم در رتبهٔ نخست پرفروش‌ ترین فیلم تمام دوران باقی ماند تا اینکه «آواتار» کامرون در سال ۲۰۱۰ از آن پیشی گرفت. نسخهٔ سه‌ بعدی «تایتانیک» برای بزرگداشت صدمین سالگرد غرق شدن که در ۴ آوریل ۲۰۱۲ منتشر شد و ۳۴۳٫۶ میلیون دلار دیگر در سراسر جهان فروخت و مجموع فروش جهانی فیلم را به ۲٫۱۹۵ میلیارد دلار رساند. این فیلم پس از «آواتار» دومین فیلمی بود که بیش از ۲ میلیارد دلار در جهان فروش داشت.به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

بهترین ایده ها