بنر
بنر
بنر
بنر
حتما شما نیز تا به حال این جمله را شنیده اید که هر نفر در دنیا یک همزاد دارد. در دنیا افرادی از کشور‌ها و نژاد‌های مختلف وجود دارند که بسیار شبیه به هم هستند و چهره شان به طور عجیبی یکسان است در میان بازیگران نیز بازیگرانی هستند که شباهت زیادی به ستاره ها و چهره های مشهور در سراسر جهان دارند.

همزاد بازیگران ایرانی و خارجی

در سینمای ایران بازیگرانی هستند که شباهت زیادی به ستاره‌ها و چهره‌های مشهور در سراسر جهان دارند. هر چند و ممکن است برخی از آن ها از این شباهت بی خبر باشند. البته گاهی هم ژست گرفتن برای یک عکس آن ها را بسیار به هم شبیه کرده است؛ در ادامه این مطلب از سوربان شباهت برخی از چهره های داخلی را با بازیگران خارج از کشور مشاهده می کنید.

alt

از شباهت لیلا اوتادی به اسکارلت جوهانسون گرفته تا شباهت رضا کیانیان به آل‌پاچینو، شباهت بازیگران ایرانی با خارجی یکی از موضوعات پرطرفدار در میان مخاطبان این هنرمندهاست.

‌ممکن است فکر کنید خیلی از بازیگرانی که در ادامه معرفی می‌شوند اصلا شباهتی به هم ندارند. حق دارید! نگاه و نظرات متفاوت است، اما قطعا با بعضی از انتخاب‌ها موافق خواهید بود. در این بخش بازیگران ایرانی و خارجی شبیه به هم را معرفی می‌کنیم و عکس بازیگرانی که شبیه بازیگران خارجی هستند را نیز برای شما به نمایش می‌گذاریم. حال قضاوت با شماست! آیا این بازیگران ایرانی شبیه بازیگران خارجی هستند؟

لیلا حاتمی و نیکول کیدمن

alt

خیلی ها معتقدند لیلا حاتمی بازیگر توانمند کشورمان با نیکول کیدمن بازیگر و تهیه کننده اهل استرالیا و ایالات متحده شباهت زیادی به هم دارند.

رضا کیانیان و آل پاچینو

alt

یکی از معروف‌ترین بازیگران ایرانی که چه در شباهت ظاهری و چه در شیوه بازیگری او را به «آل پاچینو» شبیه ‌می‌دانند، رضا کیانیان است. البته او خود این شباهت را قبول ندارد و در مصاحبه‌ای گفته است:

معمولا اتفاق می‌افتد که من را با دیگری مقایسه می‌کنند و بخصوص آل پاچینو، اما فکر می‌کنم وقتی بازیگر با بازیگری در آن سوی آب مقایسه می‌شود در واقع توانایی‌های آن فرد نادیده گرفته شده است. در مورد من و آل پاچینو… او خیلی بازی‌ها داشته که من نداشتم و از طرفی هم من خیلی نقش‌ها بازی کردم که او نکرده. پس مقایسه من با آل پاچینو موجب می‌شود ابعاد و گستره بازی من ناشناخته بماند.

حسام نواب صفوی و الویس پریسلی

alt

در این بخش از مقاله تشابه بازیگران ایرانی و خارجی، به تشابه بین یکی از بازیگران پرحاشیه‌ی کشورمان با یکی از بزرگترین بازیگران و خوانندگان آمریکایی می‌پردازیم.

الویس پریسلی (Elvis Presley) یکی از مهم‌ترین چهره‌های فرهنگی قرن بیستم آمریکا است. برخی افراد معتقدند که شباهت زیادی بین الویس پریسلی و حسام نواب صفوی وجود دارد. البته خود نواب صفوی نیز با نظر این افراد موافق است.

لیلا اوتادی و اسکارلت جوهانسون

alt

لیلا اوتادی از بازیگران زن کشورمان است که در سال‌های اخیر کمی کم‌کار شده. در بررسی شباهت بازیگران ایرانی و خارجی شاید یکی از عجیب‌ترین نمونه‌ها، شباهت لیلا اوتادی به دو بازیگر زن مشهور سینمای هالیوود باشد. برخی او را بیشتر شبیه به اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) می‌دانند و برخی دیگر اعتقاد دارند که بیشتر به آماندا سایفرد (Amanda Seyfried)، بازیگر و خواننده آمریکایی شبیه است.

الناز شاکردوست و آنجلینا جولی

alt

یکی از قدیمی‌ترین نمونه‌هایی که همیشه در زمینه شباهت بازیگران ایرانی و خارجی مطرح می‌شد، شباهت الناز شاکردوست و آنجلینا جولی (Angelina Jolie) است. اگرچه با گذر زمان، این شباهت کم و کمتر شد، اما نمی‌شود به طور کامل این موضوع را نفی کرد.

الناز حبیبی و امیلیا کلارک

alt

امیلیا کلارک (Emilia Clarke) بازیگر با استعدادی است که به‌خاطر ایفای نقش دنریس تارگرین در سریال گیم آو ترونز و نقش لوییزا کلارک در فیلم من پیش از تو شناخته می‌شود. الناز حبیبی نیز از بازیگران زن ایرانی است که در سریال‌هایی مانند دردسرهای عظیم ۱ و ۲ بازی کرده است. برخی معتقدند که بین او و امیلیا کلارک شباهت‌هایی وجود دارد.

سحر دولتشاهی و کلردینز

alt

سحر دولتشاهی و کلردینز نیز از دیگر بازیگرانی هستند که برخی اعتقاد دارند شباهت هایی بین این دو هنرمند وجود دارد.به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 2.1 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها