بنر
بنر
بنر
بنر
آیا از شغل بازیگران مشهور ترک قبل از رسیدن به شهرت و معروفیت خبر دارید؟ اگر علاقمندید بدانید بازیگران مشهور تُرک قبل از شهرت چه شغلی داشتند تا انتها با ما همراه باشید.

بازیگران ترک این روزها با رونق گرفتن فیلم ها و سریال های تلوزیونی ترکی در لیست مشهورترین و شناخته شده ترین سلبریتی های دنیا قرار گرفته اند.

که البته برخی از این بازیگران معروف تُرک قبل از به شهرت رسیدن شغل های دیگری داشتند از فروشندگی و مدل گرفته تا رانندگی و فروشندگی!

اگر به این موضوع علاقه دارید و دوست داریو بدانید بازیگران مشهور ترک قبل از شهرت چه شغلی داشتند و کجا مشغول بودند  تا انتهای این مطلب از سوربان همراه ما باشید.

alt

بنر

شغل بازیگران مشهور تُرک قبل از شهرت

کرم بورسین

alt

کرم بورسین متولد 4 ژوئن 1987 در ترکیه ، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل رشته ارتباطات و بازاریابی از کالج امرسون آمریکا می باشد که از تئاتر شروع کرد سپس بعنوان راننده کار می کرد و حالا از چهره های مشهور بازیگریست.

بورجو بیریجیک

alt

بورجو بیریجیک متولد 4 می 1989 در ترکیه، بازیگر است، فارغ التحصیل لیسانس رشته باستان شناسی از دانشگاه اژه می باشد که فعالیت خود را از تئاتر و سپس فیلم کوتاه شروع کرد و حالا در سینما و تلویزیون حضور دارد.

کیوانچ تاتلیتوگ

alt

کیوانچ تاتلیتوگ در 27 اکتبر 1983 درخانواده‌اي فقیر و پرجمعیت در یکی از روستاهای شهر آدنا در جنوب ترکیه متولد شده اسـت. خانواده تاتلیتوگ نزدیک صد سال اسـت بـه شغل نانوایی مشغول هستند. بازيگر «کوزی» چهار خواهر و برادر دارد. غرور چهره او الهام گرفته از نام خانوادگی‌اش بـه معنی غرور اسـت.

مورات ییلدیریم

alt

مراد ییلدریم متولد ۱۳ام آوریل سال ۱۹۷۹ در قونیه – ترکیه است. پدر او که قبلا معلم ادبیات بوده و اصالتا کرد است و به دو زبان ترکی و کردی صحبت می کند.

به گزارش پرشین وی مادرش نیز اصلیتی عرب دارد و به عربی نیز می تواند صحبت کند و حتی به عنوان مترجم زبان عربی فعالیت می کرد ولی با این وجود پسرشان مراد نه به زبان کردی و نه عربی تسلط ندارد. وی به دلیل شرایط کاری پدرش در دو شهر قونیه و آدانا بزرگ شده و دو خواهر نیز داد.

چاتای اولوسوی

alt

چاعاتای اولوسوی متولد 23 سپتامبر 1990 در ترکیه ، بازیگر تلویزیون و مدل می باشد.

فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی منظر از دانشگاه استانبول می باشد که ابتدا از مدلینگ شروع کرد تا اینکه از کلاس های بازیگری وارد سریال فریحا شد او با 188 سانتی متر قد ، وزن خود را روی 85 کیلوگرم نگه داشته است.

ابراهیم چلیکول

alt

ابراهیم چلیکول ( ترکی استانبولی:İbrahim Çelikkol؛ زادهٔ ۱۴ فوریهٔ ۱۹۸۲) بازیگر، مدل، و بسکتبالیست اهل ترکیه است. مادر ابراهیم چلیکول از مهاجرین یونانی است و پدرش اصالتا عرب می باشد. ابراهیم یک خواهر دارد و پدرش را در 18 سالگی از دست داد.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها