بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به چهره‌های آشنا و البته جذابی جلب میکنیم که زیر گریم‌های سنگین و قوی، شمایل عجیب و غریبی به خود گرفته‌اند.

برخی از گریم ها روی صورت و بدن بازیگران واقعا شاهکار هنری اسم گرفته اند که چهره فرد را به طور کلی تغییر داده هست. با این که در سال هاي جدید از شگرد هاي دیجیتالی پیشرفته اي برای جلوه‌هاي ویژه یا حتی گریم بهره گیری می‌کنند, اما هیچ کدام از آنها قادر نیست امثال یک گریم سنتی و ترفندهای میک‌آپ, تغییرات مد نظر کارگردان را روی صورت یا بدن هنرپیشه ایجاد کند.

در این مورد بد نیست اشاره کنیم که «گریم» یک واژه فرانسوی هست و مفهوم اصلی آن ایجاد هرگونه تغییر در چهره, دست, پا یا سایر اعضای بدن فرد هست تا در نهایت به چهره دلخواه طراح برسد. گریمور یا چهره‌پرداز از سبکهای مختلف آرایش صورت و مو بهره گیری میکند تا افراد را برای قرار گرفتن در برابر دوربین سینما و تلویزیون حاضر کند.

همین طور گفتنی هست که این شغل خلاقیت و تخیل بالا, مهارت ارتباطی مفید, مقاومت, صبر, تمرکز, دقت بالا و دقت چندان به جزئیات را می طلبد تا نتیجه کار به شخصیت اصلی حکایت نزدیک باشد.

با این مقدمه از شما دعوت می‌کنیم تا در ادامه تصویر هاي برخی از گریم هاي سنگین سینمایی را دیدن کنید که هنرپیشه آنها قابل شناسایی نبوده و با ظرافت, دقت و مهارت چندان اعمال شده اند. برای این منظور در ادامه این مطلب همراه سوربان باشید.

alt

سنگین ترین و خفن ترین گریم های بازیگران ایرانی

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(239 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها