بنر
بنر
بنر
بنر
سریال «حریم سلطان» یکی از سریال‌های معروف ترکیه است که نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا بسیار معروف و البته محبوب بوده و طرفداران زیادی دارد برای دیدن تصاویر بازیگران این سریال بعد از ۱۲ سال با ما همراه شوید.

سریال حریم سلطان بی شک یکی از معروف ترین سریال های ترکیه ای در ایران می باشد. شاید بتوان گفت این سریال پرچم دار سریال های ترکی دوبله فارسی در ایران می باشد.

داستان سریال بر پایهٔ زندگی “سلطان سلیمان ” ، دهمین و مشهورترین سلطان امپراتوری عثمانی، و همسرش خرم سلطان (روکسِلانا) می باشد.

خلاصه داستان سریال حریم سلطان

داستان این سریال بر اساس زندگی سلطان سلیمان قدرتمند ترین شاه عثمانی است من سالها پیش کتابی در این زمینه با نام سلطانه خواندم که این فیلم بر اساس این داستان است.

داستان بر اساس دختر اکراینی و بسیار زیبایی به نام الکساندرا لاروسا که بعد از رفتن به کاخ سلطان سلیمان نام خرم بانو را برگزید است که به عنوان یکی از زنان حرم سلطان سلیمان به ترکیه برده می شود.

بنر

سلطان سلیمان عاشق زن اولش بود و به هیچ زن دیگری توجه نداشت خرم بانو از کسی باردار می شود و این بچه را به عنوان پسر شاه جا می زند شاهان عثمانی هیچ گاه با زنان ازدواج نمی کردند زیرا در گذشته یک بار ملکه شان را دشمن مجبور کرده بود که لباس هایش را در آورد و از جمع پذیرایی کنند.

خرم کاری می کند که شاه سلیمان با او ازدواج کند و اولین ملکه یا سلطانه عثمانی می شود در نهایت کاری می کند تا سلیمان تمام پسران خود را بکشد و پسر او را که در واقع پسر سلیمان نبود شاه کند و اینگونه او در خفا حکومت عثمانی را منقرض می کنند.

شاید برایتان جالب باشد که تصاویر جدید بازیگران این سریال و تصاویری را که مربوط به سال ۲۰۱۱ و در جریان ساخت سریال ثبت شده‌اند را ببینید. در این تصاویر، تغییر چهره‌ای که گذر عمر به بازیگران این سریال تحمیل‌ کرده‌ کاملا مشخص است، برای دیدن این تصاویر تا انتها با سوربان همراه باشید تا ببینید بازیگران سریال محبوب حریم سلطان بعد از 12 سال چه شکلی شدند.

alt

بازیگران سریال محبوب حریم سلطان بعد از 12 سال

مریم اوزرلی در نقش خرم سلطان

alt

هالیت ارگنچ در نقش سلطان سلیمان

alt

نور فتاح اوغلو در نقش ماهی دوران

alt

پلین کاراهان در نقش مهری ماه

alt

نباهات چهره در نقش والده سلطان

alt

سلما ارگچ در نقش خدیجه

alt

اوکان یالابیک در نقش ابراهیم پاشا

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(260 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها